NAZİ ARTIĞI MAZOŞİST HAÇLI AVRUPA!

“ Aman Dikkat! Dostu, Düşmanı Bilelim.. „

05 Temmuz 2017 15:09 Coşkun BAŞBUĞ
Okunma
300
NAZİ ARTIĞI MAZOŞİST HAÇLI AVRUPA!

Yıllarca ve sinsice uygulanan psikolojik harp sonucu, ülkemizde birçok insanımızın âdeta beyinleri uyuşturuldu, akıl ve mantığı âdeta satın alındı. Kendisine uygulanan bu saldırı sonucu uğradığı erozyonla insanlarımız yaşanan siyasi olayları sağlıklı değerlendirememeye, dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri çok farklı ve yanlış açılardan okumaya veya bir başka ifade ile olayları farkında olmadan meşhur üst akılın istediği yönde değerlendirmeye başladı.

Dünyadan bihaber saf ve tertemiz beyinlerin acımasızca yıkandığı bu insanlık dışı harpte en etkili silah görsel ve yazılı basın, yani genel adıyla medyadır. Kurduğu oyunu tüm dünya da bu silahla oynayan üst akıl Türkiye’de de aynısını yaptı ve görsel-yazılı basını silah olarak kullandı. Bizim yerli diye bildiğimiz basının birçoğu da maalesef bilerek ve de isteyerek bu oyunda ülke aleyhine aktif rol oynadı ve hâlen de oynamakta. Okuduğunuz cümleler sizi asla şaşırtmasın. Hedefe oturttuğum birtakım medya, bazı gazeteler, bazı televizyon kanalları bu şer odakları güçler tarafından yıllar önce sinsice bugünler için kuruldu ve âdeta dantel gibi örülerek içimize sızdırıldı. Bu silahlar vasıtasıyla toplum belli bir plan dâhilinde bugünlere hazırlandı.  

Sayı : 818 Eylül / 2018

Bu Sayıda

Yeni Düşünce

MHP Lideri Bahçeli’den ABD’ye sert tepki: “NE SAYIN CUMHURBAŞKANI NE DE BAKANLARIMIZ YALNIZ DEĞİLDİR”

Yeni Düşünce

MHP Genel Başkanı Semih Yalçın'dan Koray Aydın'a sert tepki: "İP'İN SÜMBÜL AĞA’SI, AKIŞKAN, CIVIK"

Cesurhan Taş

KUR ATAĞI VE MADEN OCAĞINDAKİ KANARYA

Yeni Düşünce

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin başlattığı "Askıda Ekmek Projesi" büyük ilgi gördü “EKMEĞE YAPILAN %15'LİK ZAM İNSANİ VE VİCDANİ DEĞİL”

Evin GÖKTAŞ

MHP Lideri Bahçeli'den 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı: "30 AĞUSTOS RUHU MİLLÎ VİCDANDA HÂLÂ CANLIDIR"

Ahmet Deniz AĞCA

Alparslan, Atatürk ve 26 Ağustos

Yeni Düşünce

Bahçeli, döviz kurundaki dalgalanma karşısında hükûmete tam destek verdi "KURU EKMEK, KURU SOĞANLA DA YAŞAMASINI BİLİRİZ, YETER Kİ BAĞIMSIZ YAŞAYALIM"

Gazi Karabulut

Millî Şuur ve Milletle Buluşma

Yeni Düşünce

"DURDUĞUMUZ YER TÜRKİYE VE TÜRKLÜĞÜN AĞIRLIK MERKEZİDİR"

Av.C.Yavuz AKSU

Küllicihan Kızılelma

Durmuş DOĞAN

AVRUPA’DA YAŞAYAN TÜRK GİRİŞİMCİLERİN EKONOMİK GÜCÜ

Yeni Düşünce

Bahçeli'den Erdoğan ve Yıldırım'a nezaket ziyareti KORAY AYDIN'IN GAFINI DEĞERLENDİREN BAHÇELİ: HERKES AYAĞINI DENK ALSIN

Prof. Dr. Selçuk Duman

SİYASİ SÖYLEMLER VE KAÇINILMAZ SONUÇLARI

Yeni Düşünce

BAHÇELİ'YE DADAŞLARDAN COŞKULU KARŞILAMA

Ekrem ÖNSÖZ

KUR MU?! GÖNÜL MÜ?!

Yeni Düşünce

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, kanun teklifi hazırladı "YALAN, YANLIŞ VE YANILTICI BİLGİLER SUNAN KAMUOYU ARAŞTIRMA ŞİRKETLERİNE HAPİS CEZASI VERİLSİN"

Prof. Dr. Temel ÇALIK

Millî Eğitim Bakanına Açık Mektup

Evin GÖKTAŞ

Milletvekili Erkan Haberal'dan, Hayvan Hakları Yasası’nda değişiklik öngören kanun teklifi BİR HAYVANI ÖLDÜREN KİŞİYE 3-7 YILA KADAR HAPİS CEZASI VERİLSİN

Murat Gedik

NAMIK KEMAL

Yeni Düşünce

Bahçeli, Kızılcahamam'daki Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti "TRUMP ÖLÇÜYÜ KAÇIRMIŞ, NE SÖYLEDİĞİNİN FARKINDA DEĞİL"