EDİTÖRDEN

04 Ağustos 2021 11:19 Ahmet Deniz AĞCA
Okunma
414

“İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN"

“Yarım kaldı en kemal yaşların
“Gönülden, sevgi dolu bakışların”

Ailemizin kalbinin ve gönlünün reisi, dergimizin ve yayınevimizin sahibi, dava adamı, sevgi, saygı ve merhamet timsali, dert, acı ve keder ortağı, eş, baba ve dede Cuma Ağca’mız 10 Mayıs 2021 Pazartesi günü Hakk’ın rahmetine kavuşmuş ve ebediyete intikal etmiştir.
Acımız büyük fakat bütün âlemleri idare ve terbiye eden, yücelik sahibi olan ve her türlü kusur ve eksiklikten münezzeh Allah’a teslimiyetimiz ve inkıyadımız tamdır. Vuslat vakti gelmiş, vade dolmuş ve asıl olan gerçekliğe intikal edilmiştir.
Kendisinin vefatının ardından partimizin, teşkilatımız ile Ülkü Ocaklarımızın sosyal medya hesaplarından ve basın yayın organlarından paylaşılan taziye mesajları kederli ailemizi ziyadesiyle duygulandırmış ve onurlandırmıştır.
Yaşamış olduğumuz bu zorlu süreçte telefonla arayarak taziyelerini bildirip acımızı paylaşan Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’e, babamın yol arkadaşı bizlerin saygıdeğer büyüğü Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın Bey’e, bizleri arayarak başsağlığı dileklerinde bulunan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendi’ye, kendisi ile kardeşlik hukuku olan ve bu dönemde bizi yalnız bırakmayan Gaziantep Milletvekilimiz Sermet Atay Beyefendi’ye, değerli milletvekillerimiz, MYK ve MDK üyelerimize, tüm gönüldaşlarımıza, ülküdaşlarımıza ve yayınevimizin değerli yazarlarına teşekkür ediyoruz. Allah hepinizden razı olsun.
Ağca Ailesi ve Berikan Yayınevi olarak kendisinden teslim aldığımız bu şanlı bayrağı en yukarıya taşımak için azmimiz tamdır ve mücadelemiz devam edecektir.
Camiamızın başı sağ olsun, kabri nur, mekânı cennet olsun.

Ağca Ailesi