Bir Hilal Uğruna Toprağa Düşen Şehitlerimizin Aziz Hatıraları Önünde Saygıyla Eğiliyoruz. Bu Sayımızda Ankara Kızılcahamam Şehitler Anıtı'nda Yer alan Ülkücülerin İsimlerini Yayımlıyoruz.

21 Eylül 2021 12:27
Okunma
80
Bir Hilal Uğruna Toprağa Düşen Şehitlerimizin Aziz Hatıraları Önünde Saygıyla Eğiliyoruz. Bu Sayımızda Ankara Kızılcahamam Şehitler Anıtında Yer alan Ülkücülerin İsimlerini Yayımlıyoruz.

ABBAS BAHRİ    27.03.1979    GAZİANTEP
ABBAS KALİ    14.08.1980    MALATYA
ABDİ GÖK    28.05.1980    ADANA
ABDULAZİZ AKBAY    8.02.1978    İZMİR
ABDULLAH AKTAŞ    8.07.1980    ANKARA
ABDULLAH BOZDAĞ    15.05.1980    TOKAT
ABDULLAH CAN    21.12.1978    İSTANBUL
ABDULLAH ÇAKICIOĞLU    13.08.1980    İSTANBUL
ABDULLAH DEMİRCİ    21.06.1980    KARAMAN
ABDULLAH DOĞAN    7.07.1977    BİLECİK
ABDULLAH DURKUT    9.03.1978    ANKARA
ABDULLAH ERTÜRK    13.06.1980    ORDU
ABDULLAH GÜLBAHAR    3.01.1978    ANKARA
ABDULLAH İZCİ    10.02.1979    KAYSERİ
ABDULLAH KANDEMİR    23.12.1978    K.MARAŞ
ABDULLAH KARATAŞ    14.06.1980    ORDU
ABDULLAH KORKMAZ    8.12.1979    KAYSERİ
ABDULLAH KÖSE    26.10.1978    MALATYA
ABDULLAH KÜÇÜK    3.11.1978    ELAZIĞ
ABDULLAH KÜÇÜKÇELİK    12.06.1977    ANTALYA
ABDULLAH ÖZÇELİK    14.04.1980    ORDU
ABDULLAH POLAT    23.12.1978    K.MARAŞ
ABDULLAH SUCU    2.07.1980    ÇORUM
ABDULLAH YURTKOL    9.06.1980    IĞDIR
ABDURRAHMAN ALAGÖZ    7.05.1978    GAZİANTEP
ABDURRAHMAN ATAKAN    5.07.1980    HATAY
ABDURRAHMAN DİKMEN    14.06.1980    TUNCELİ
ABDURRAHMAN GÜNEŞ    13.12.1980    İSTANBUL
ABDURRAHMAN KILIÇ    15.03.1980    ADANA
ABDURRAHMAN OĞUZ    24.05.1979    URFA
ABDÜLBAKİ ÖZSİMİTÇİ    26.10.1979    GAZİANTEP
ABDÜLKADİR BAYRAM    19.05.1980    İSTANBUL
ABDÜLKADİR BİLİR     2.08.1979    ANKARA
ABDÜLKADİR KARAKİMSELİ    20.10.1979    ANKARA
ABDÜLKADİR KILIÇ    5.09.1980    ORDU
ABDÜLKADİR TOMA    16.11.1979    KİLİS
ABDÜLKADİR YILDIRIM     6.05.1979    ORDU
ABDÜLKADİR YILMAZ    8.09.1980    ADANA
ABUZER MUTLU    6.09.1980    MALATYA
ADEM ARMUT    23.12.1978    K.MARAŞ
ADEM CİRİT    8.03.1980    ORDU
ADEM ERDEM    2.09.1980    ADANA
ADEM HARPUT    30.05.1980    ADANA
ADEM PEKMEZCİ    3.09.1979    ANKARA
ADEM SINAV    14.05.1978    AKSARAY
ADEM TAŞTAN    25.02.1980    SAMSUN
ADEM TÜRÜDÜ    22.07.1980    ORDU
ADEN TOMAY    8.02.1980    SAKARYA
ADİL AYDIN    27.02.1979    MANİSA
ADİL DEMİRÖZ    25.02.1978    GAZİANTEP
ADİL KARAGÜLLE    31.07.1977    ARTVİN
ADİL KOÇAK    2.07.1977    KÜTAHYA
ADİL KULAÇ    3.09.1980    ADANA
ADİL ŞAKAR    2.07.1980    ÇORUM
ADNAN BAYDİLLİ    24.04.1979    ELAZIĞ
ADNAN ÇETİN    4.10.1978    ANKARA
ADNAN ÇİFTÇİOĞLU    5.02.1980    MALATYA
ADNAN GÖRGÜN    29.05.1980    İSTANBUL
ADNAN HAYTA     28.08.1979    ADANA
ADNAN IŞIK     22.06.1980    İSTANBUL
ADNAN KOÇ    18.12.1979    İZMİR
ADNAN TAŞDELEN    16.11.1978    İSTANBUL
ADNAN TÜMYOL    6.08.1980    ADANA
ADNAN ÜNVER    11.10.1995    MALATYA
ADNAN ÜNVER     26.08.1980    KONYA
ADNAN YILMAZ    5.08.1980    SAMSUN
ADNAN YÜZGÜL    20.03.1978    MUŞ
AGAH GÖKÇE     23.05.1980    İSTANBUL
AHMET ACARCA    17.06.1975    OSMANİYE
AHMET ADİL OKUR     5.02.1980    ANTALYA
AHMET AKKAŞ    23.09.1979    KAYSERİ
AHMET ALİ KURU     9.07.1980    ORDU
AHMET ARAN     15.07.1980    ADANA
AHMET ASLAN     1.02.1980    ANKARA
AHMET ATA ÜZÜMKUŞU    24.12.1979    İSTANBUL
AHMET ATICI     17.05.1979    ÇORUM
AHMET AVLAMAZ     25.05.1978    İSTANBUL
AHMET AYBARS    12.03.1980    TOKAT
AHMET AYDIN     6.09.1978    ELAZIĞ
AHMET BAHAR    19.10.1976    ANKARA
AHMET BAHAR    27.11.1977    KONYA
AHMET BAŞ     28.05.1978    NİĞDE
AHMET BAYRAKTAR    5.09.1979    HATAY
AHMET BİLGİLİ     30.06.1980    AMASYA
AHMET BOZ     30.08.1978    MALATYA
AHMET BÖLÜKBAŞI    7.04.1980    İSTANBUL
AHMET BULUT     2.06.1974    ANKARA
AHMET CANLI    6.08.1979    KIRKLARELİ
AHMET ÇAKIROĞLU    18.01.1979    TRABZON
AHMET ÇAM     2.06.1980    ORDU
AHMET ÇEBİ     16.01.1979    TRABZON
AHMET ÇELİK     2.10.1978    KOCAELİ
AHMET ÇELİK     18.02.1979    ORDU
AHMET ÇELİK     2.09.1980    ANKARA
AHMET ÇETİN     3.08.1979    İSTANBUL
AHMET ÇETİN  ÇAVDAR    24.01.1980    İSTANBUL
AHMET ÇETİNEL    19.05.1991    İSTANBUL
AHMET ÇOLAK     3.07.1980    ORDU
AHMET DEMİREL     4.12.1979    GİRESUN
AHMET DURAN ÖZHORTA     7.12.1979    ADANA
AHMET ERBAKAN     …....06.1980    ESKİŞEHİR
AHMET ERTUĞRUL ÇERİ    6.08.1978    İSTANBUL
AHMET ERTÜRK     30.08.1980    ESKİŞEHİR
AHMET FAZIL KURTOĞLU    13.12.1979    İSTANBUL
AHMET GÖNENÇ    3.09.1978    GAZİANTEP
AHMET GÜLEÇ     19.09.1979    ADANA
AHMET GÜLER     13.05.1979    AMASYA
AHMET GÜZEL     27.03.1978    ANTALYA
AHMET HAMDİ İLKEL     25.04.1980    HATAY
AHMET KARAMAN     23.06.1979    İSTANBUL
AHMET KARAYILAN     10.06.1976    ORDU
AHMET KAYA     7.02.1998    İSTANBUL
AHMET KEÇEÇİ    20.08.1980    KONYA
AHMET KERSE    31.01.1983    GAZİANTEP
AHMET KILIÇ     9.08.1978    ANKARA
AHMET KILIÇARSLAN    7.07.1980    ….........
AHMET KİPER     3.09.1980    MERSİN
AHMET KÖKOĞLU    28.07.1980    ADANA
AHMET KÖYLÜOĞLU    16.08.1980    ANKARA
AHMET KUŞLU    24.05.1980    ADANA
AHMET KUZU     30.12.1978    TUNCELİ
AHMET MELEK    15.12.1979    İZMİR
AHMET METİN İZER     3.06.1980    İSTANBUL
AHMET MUHTAR KARABIÇKI    6.09.1978    GAZİANTEP
AHMET OCAK    27.07.1980    ORDU
AHMET ONAT    7.01.1980    BURSA
AHMET ÖZKAN    16.10.1979    İSTANBUL
AHMET PAKSOY    23.02.1979    K.MARAŞ
AHMET PEKTAŞ    11.10.1995    MALATYA
AHMET RREMZİ AKBAŞ    28.08.1980    ADANA
AHMET SAĞLAM    21.07.1980    URFA
AHMET SALMAN    8.04.1980    AĞRI
AHMET SANDIKÇI    12.07.1978    İSTANBUL
AHMET SARPKAYA    9.11.1979    HATAY
AHMET SAYAN    22.05.1980    ANKARA
AHMET SERDAR TANRITANIR    25.12.1978    ADANA
AHMET TAN    25.04.1980    İSTANBUL
AHMET TEKİN    20.06.1977    ANKARA
AHMET TEKİN    12.08.1979    BİNGÖL
AHMET TEVFİK PAMPAL    22.10.1978    ADANA
AHMET TOPAL     16.10.1978    HATAY
AHMET TOSUN     26.07.1980    ANKARA
AHMET TURAN     10.07.1980    İSTANBUL
AHMET TURAN ÖZKAPTAN    7.12.1979    DENİZLİ
AHMET UĞURLAR    2.08.1980    KOCAELİ
AHMET ULUKÖK    6.03.1977    GAZİANTEP
AHMET YALÇIN    7.05.1980    AMASYA
AHMET YAŞAR    10.01.1980    ADANA
AHMET YAŞAR ELBEK    17.04.1979    MERSİN
AHMET YOLAÇ    5.10.1979    ADANA
AHMET YUMRU    23.12.1979    MERSİN
AHMET YÜCELKAYA    20.05.1978    İSTANBUL
AHMET ZEREN    23.11.1980    ANKARA
AKIN ATALAR    7.10.1978    ELAZIĞ
AKİF KILIÇARSLAN    22.12.1978    K.MARAŞ
ALAATİN CİĞER    24.12.1978    K.MARAŞ
ALAATİN GÜNDÜZ    2.10.1978    UŞAK
ALAATİN GÜVENLER    9.11.1978    KİLİS
ALAATİN ÜNLÜSOY    24.04.1980    ANKARA
ALAATİN YAKUP    4.08.1978    K.MARAŞ
ALAY SARUHAN    10.02.1980    İSTANBUL
ALİ ACUN    8.11.1978    İSTANBUL
ALİ AKÇAM    6.11.1979    OSMANİYE
ALİ AKDAĞ    9.09.1978    ADANA
ALİ AKKAYA    5.04.1980    ANKARA
ALİ AKTAN    21.08.1979    MANİSA
ALİ AKTAŞ     14.02.1981    İSTANBUL
ALİ ALABOĞA    30.03.1980    AMASYA
ALİ ALPER DEMİR    20.06.1979    ANKARA
ALİ ALTINBAŞ    6.09.1979    GAZİANTEP
ALİ ARAS    22.04.1978    IĞDIR
ALİ ATAŞ    30.07.1980    ANKARA
ALİ AVŞAR    10.04.1977    OSMANİYE
ALİ BAĞCI    …....1980    MERSİN
ALİ BAKIR    …....1981    HATAY
ALİ BELGEN    21.12.1979    URFA
ALİ BEREKET     14.06.1979    HATAY
ALİ BÜLENT ORKAN    13.08.1982    ANKARA
ALİ CAN KARAOSMANOĞLU    18.06.1977    ANKARA
ALİ CIBIR    16.05.1979    İSTANBUL
ALİ COŞKUNER    9.01.1980    ANKARA
ALİ ÇAKICI    11.05.1980    İSTANBUL
ALİ ÇAKIROĞLU    9.02.1978    İSTANBUL
ALİ ÇELİK     15.05.1979    ORDU
ALİ ÇETİN    4.08.1979    ORDU
ALİ ÇETİNER    8.02.1979    GAZİANTEP
ALİ ÇİFTÇİ     20.04.1978    KAYSERİ
ALİ DEMİR     17.06.1977    ANKARA
ALİ DEMİRTAŞ    22.04.1980    URFA
ALİ DUMAN SALİHOĞLU    16.05.1980    ERZİNCAN
ALİ DURMUŞ    5.03.1979    URFA
ALİ DÜZENLİ    25.12.1978    MERSİN
ALİ EKBER GÜNEY     23.08.1980    ADANA
ALİ EKİN     8.06.1980    ANKARA
ALİ ERDEM    9.01.1978    URFA
ALİ EREN    11.10.1977    ANTALYA
ALİ FİKRİ KESKİN    17.06.1989    İSTANBUL
ALİ FUAT MEYDAN    19.02.1980    İSTANBUL
ALİ GÖÇÜŞ    3.09.1979    MERSİN
ALİ GÖREN     14.03.1977    GAZİANTEP
ALİ GÖRKEM    18.07.1979    ADANA
ALİ GÜL     25.07.1978    HATAY
ALİ GÜZEL    23.01.1980    ADIYAMAN
ALİ HAZAR    15.09.1978    ELAZIĞ
ALİ HİKMET KAŞIKÇI    16.02.1980    İSTANBUL
ALİ İHSAN ERDOĞDU    20.10.1979    İSTANBUL
ALİ İHSAN SİCİM    14.05.1980    UŞAK
ALİ İHSAN ŞILGIM    3.04.1980    KAYSERİ
ALİ İNCE KARA     10.08.1979    GİRESUN
ALİ KARAKAYA    25.02.1978    GAZİANTEP
ALİ KAYA ALPAY    4.09.1976    ELAZIĞ
ALİ KELEŞ    30.01.1977    TRABZON
ALİ KEMAL FİDAN    5.08.1979    ANKARA
ALİ KESKİN    22.05.1980    ANKARA
ALİ KİBAR     2.05.1980    ANKARA
ALİ KOÇ    3.05.1980    KAYSERİ
ALİ KÖLEOĞLU    24.04.1980    UŞAK
ALİ METİN TOKDEMİR    8.12.1995    GÜMÜŞHANE
ALİ MUHİTTİN NARİÇ    4.08.1980    İSTANBUL
ALİ NADİR HAYTA    14.03.1980    MERSİN
ALİ OCAK     27.07.1980    ORDU
ALİ OKTAY ÇALIŞKAN    8.09.1980    İSTANBUL
ALİ OSMAN DEMİREZEN     28.06.1980    İSTANBUL
ALİ OSMAN DEVECİOĞLU    7.06.1979    İSTANBUL
ALİ OSMAN ÖZTÜRK    28.09.1979    ADANA
ALİ OSMAN ŞAHİN    24.01.1979    TOKAT
ALİ ÖĞE    16.06.1979    ADANA
ALİ ÖMER YÜCE    30.06.1979    ANKARA
ALİ ÖMÜR ALTINDAĞ    24.06.1980    İSTANBUL
ALİ ÖZAYDIN    19.02.1980    ANKARA
ALİ PAPAĞAN    2.02.1979    ORDU
ALİ RIFAT ERALP    1.07.1979    İSTANBUL
ALİ RIZA ALTINOK    24.06.1980    İSTANBUL
ALİ RIZA BİLİR     22.10.1979    TRABZON
ALİ RIZA MUTLUOĞLU    24.05.1980    ADANA
ALİ RIZA SARAL    1.12.1979    İSTANBUL
ALİ RIZA SARI    18.08.1980    MERSİN
ALİ SAĞLAM    24.08.1980    GAZİANTEP
ALİ SAİP ŞAHAN    9.04.1980    İSTANBUL
ALİ SEFA TAŞCILAR    23.02.1977    ADANA
ALİ SEVİNÇ    11.07.1978    KONYA
ALİ SONKAYNAR    28.08.1979    ORDU
ALİ SOYGİL    26.03.1979    GAZİANTEP
ALİ SÜNNETCİ    23.01.1980    İSTANBUL
ALİ ŞAHİN    …..04.1980    İSTANBUL
ALİ ŞENOL    2.12.1979    İSTANBUL
ALİ TAŞKIN    2.02.1980    İSTANBUL
ALİ TATAR    2.09.1979    HATAY
ALİ TEZDOĞAN    27.03.1979    İSTANBUL
ALİ ULVİ AĞIÇ    4.04.1980    URFA
ALİ USLU    27.12.1977    URFA
ALİ UZUN    30.08.1979    İSTANBUL
ALİ YAŞAR    20.08.1980    ANKARA
ALİ YAŞAR GÜNAYDIN    7.11.1979    İSTANBUL
ALİ YENİÖZDOĞDU    19.04.1980    İSTANBUL
ALİ YILMAZER    10.06.1980    ORDU
ALİM ULUSOY    7.07.1980    İSTANBUL
ALİŞAN DURHAN    20.12.1978    MALATYA
ALPARSLAN GÜMÜŞ     3.11.1975    ANKARA
ALPER TUNGA UYTUN    13.04.1979    İSTANBUL
ARAP TAŞKAYA    2.10.1979    ANKARA
ARİF BAYRAKTUTAN    ……....    ARTVİN
ARİF DEMİR     5.04.1980    İSTANBUL
ARİF ERYÜCEL    16.02.1980    İSTANBUL
ARİF ŞANLI    4.08.1979    MANİSA
ARİF ÜZÜM     12.12.1979    İSTANBUL
ARİF YILMAZ    9.08.1978    KAYSERİ
ARSLAN BAYSAL    …....10.1978    URFA
ASAF DURMUŞ    23.02.1979    İSTANBUL
ASIM ÇAĞIRAN    25.07.1979    İSTANBUL
ASLAN ÇELİK    17.06.1980    ORDU
ASLAN KARAKAYA    7.07.1979    SAMSUN
ASLAN SİVRİ     8.11.1979    İSTANBUL
ATA PEHLİVANOĞLU    7.12.1978    MARDİN
ATALAY ÇAKIR    30.07.1979    BALIKESİR
ATAMAN SIKTAŞ    29.08.1980    İSTANBUL
ATİLLA KURTULUŞ    10.11.1978    İSTANBUL
ATİLLA TOKAY    21.07.1980    İSTANBUL
ATİLLA YALÇINBAY    30.08.1980    KOCAELİ
AVNİ DEĞİRMENCİ    30.04.1979    İSTANBUL
AVNİ ŞAHİN    14.06.1980    İSTANBUL
AYDIN BAŞBOZKURT    5.11.1978    KARS
AYDIN BEKTAŞOĞLU    4.07.1980    İSTANBUL
AYDIN DEMİRKOL    21.03.1981    MALATYA
AYDIN GÜLER     7.12.1977    İSTANBUL
AYFER İNCELER    30.08.1979    MERSİN
AYGÜN SOYLU    18.01.1980    MANİSA
AYHAN AYDIN    29.05.1980    İSTANBUL
AYHAN ÇELİKKANAT    10.07.1980    SAMSUN
AYHAN ERDOĞAN    4.11.1979    YOZGAT
AYHAN GÜNGÜL    16.05.1979    İSTANBUL
AYHAN İNAL    24.10.1979    ORDU
AYHAN ÜNLÜ    9.06.1980    KARS
AYHAN YAZICI    11.01.1980    İSTANBUL
AYŞE ÇETİNKAYA    14.08.1980    ADANA
AYTEKİN GÜNEL    22.04.1980    ANKARA
AYTEKİN TAŞCI     16.01.1977    İSTANBUL
AZİZ KARABAĞ    27.10.1992    İSTANBUL
AZİZ PAŞAHAN    27.09.1978    MALATYA
AZİZ ŞAHİN    15.09.1979    MANİSA
AZİZ YILMAZ    31.05.1977    MERSİN
AZMİ DOĞAN    4.07.1979    KONYA
AZMİ USTAOĞLU    7.06.1979    ANKARA
BAHARREDDİN DEDEŞAN    1.05.1969    İSTANBUL
BAHATTİN ALTINTOP    5.02.1980    ADANA
BAHATTİN BURMA    31.08.1979    SİNOP
BAHATTİN EKDELEN    6.12.1979    MARDİN
BAHATTİN GEZER    25.05.1980    ORDU
BAHATTİN GÜLER     24.03.1979    SAMSUN
BAHATTİN KAPLAN    27.04.1980    ANKARA
BAHATTİN KAYA    18.07.1980    MALATYA
BAHRİ AKSU    23.12.1979    İSTANBUL
BAHRİ BİLGİN    17.03.1978    İSTANBUL
BAKİ AYHAN    19.04.1979    ANKARA
BAKİ BALTACI    23.07.1980    ADANA
BAKİ KILIÇ    22.09.1980    ORDU
BAKİ YEŞİLOĞLU    29.07.1978    BALIKESİR
BAŞARAN KAMBUR    13.08.1979    İSTANBUL
BAYRAM ALİ SÜT    26.03.1980    ADANA
BAYRAM BAYRAKTAR    16.10.1979    İSTANBUL
BAYRAM BULUT    4.10.1979    İSTANBUL
BAYRAM ÇONOĞLU    16.07.1977    SAMSUN
BAYRAM KINA    12.08.1980    ORDU
BAYRAM NURİ ÖZYILDIRIM    12.03.1980    ADANA
BAYRAM SÖYLEMEZ    12.08.1980    ORDU
BAYRAM TOPSAKAL    …..1979    SAMSUN
BAYSAL ŞEN    30.11.1979    İSTANBUL
BEDRİ AKBAŞ    15.07.1978    K.MARAŞ
BEHMAN AYRIM    26.08.1980    KARS
BEHZAT BİLEK    26.07.1980    İSTANBUL
BEKİR AVCI    1.08.1980    ADANA
BEKİR BAĞ    12.11.1980    ANKARA
BEKİR BİLGİÇ    26.07.1980    GAZİANTEP
BEKİR ÇİFTER    18.10.1979    KAYSERİ
BEKİR ÇON    3.12.1977    AMASYA
BEKİR DADAŞ    17.03.1980    URFA
BEKİR GİZLİGÖL    17.11.1980    URFA
BEKİR İNAN     24.09.1979    ORDU
BEKİR KOÇ     8.05.1980    ANKARA
BEKİR SOYUİPEK     24.01.1980    ANKARA
BEKİR ŞEN    10.05.1979    İSTANBUL
BEKİR ŞENDİLMEN     29.06.1979    İSTANBUL
BEKİR ŞİMŞEK     23.08.1980    İZMİR
BEKİR TOSUN    ….........    GAZİANTEP
BEKİR YÜCEL     8.05.1979    BURSA
BERCİS SEDEN     14.09.1979    GAZİANTEP
BESTAMİ BAKIR     4.07.1977    HATAY
BEŞİR BAYRAKTAR     28.03.1980    MARDİN
BEYHAN KUZU     1.08.1980    ORDU
BİLADE AYBARS TEKİN     8.07.1980    İSTANBUL
BİLAL AKBEL     11.09.1979    ESKİŞEHİR
BİLAL ARLI     15.05.1979    SAMSUN
BİLAL KARAKAYA     11.05.1979    HATAY
BİLAL KARAKUCAK     11.05.1979    İZMİR
BİLAL ÖZTOPRAK     1.06.1978    ANKARA
BİLAL SARMAK     1.06.1980    ORDU
BİLAL ŞAHİN     15.08.1992    ANKARA
BİLGE ÖZSOY     …........    KONYA
BUMİNHAN TEMİZKAN     11.09.1994    TUNCELİ
BURHAN ALKOÇ     27.04.1979    ANKARA
BURHAN BALCI     22.03.1980    ADANA
BURHAN BÜNYAT     18.07.1980    ANKARA
BURHAN KAYA MUTLU     9.04.1980    İSTANBUL
BÜLENT ALP    5.02.1980    İSTANBUL
BÜLENT ERTÜZÜN     28.02.1980    İSTANBUL
BÜNYAMİN AYGÜN     23.04.1979    İSTANBUL
BÜNYAMİN VAROL     23.12.1978    K.MARAŞ
BÜNYAMİN YILMAZ    3.09.1978    SİVAS
CABBAR GÜLER     20.08.1980    ADANA
CAFER ALTUNTAŞ     18.07.1980    İSTANBUL
CAFER CEYLAN     1.06.1979    AMASYA
CAFER ÇİTİL     17.03.1979    SAMSUN
CAFER YILMAZ    4.04.1980    ANKARA
CAHİT AÇIKBAŞGİL     26.11.1979    ANKARA
CAHİT DOĞRUYOL    23.12.1979    ANKARA
CAN ARI     30.07.1980    İZMİR
CANİP KUŞCU     16.04.1979    BURSA
CAVİT AYDIN     22.12.1978    ANKARA
CAVİT SEVGÜN     10.11.1979    KARS
CELAHETTİN PALA    27.08.1977    İSTANBUL
CELAL AKSOY     3.08.1980    VAN
CELAL ASLAN     3.06.1980    ÇORUM
CELAL CİMİŞ     4.09.1980    İSTANBUL
CELAL CİVAN    23.07.1979    KARS
CELAL DEMİR     10.10.1979    İSTANBUL
CELAL DURMUŞ    10.11.1979    GİRESUN
CELAL KARASOLAK     26.08.1980    ADANA
CELAL ÖZKAN     30.03.1978    GAZİANTEP
CELAL PAPAĞAN    8.08.1980    ORDU
CELAL SOLAKOĞLU    27.08.1980    ADANA
CELAL ÜSTE    13.05.1979    OSMANİYE
CELİL ŞAŞTIM     16.06.1979    KOCAELİ
CEMAL ADALMIŞ    21.01.1980    İSTANBUL
CEMAL AKBAY     30.06.1978    AĞRI
CEMAL ÇALIŞKAN     30.04.1979    İSTANBUL
CEMAL DEMİR    25.06.1980    GAZİANTEP
CEMAL DEMİR     15.08.1980    ORDU
CEMAL DEMİRKAN    22.06.1980    ORDU
CEMAL DERİCİ    10.09.1980    ANKARA
CEMAL GÜLBAY    16.05.1979    İSTANBUL
CEMAL GÜLCİHAN    1.09.1980    ARTVİN
CEMAL ILGAZ    12.03.1979    MANİSA
CEMAL ÖZSEMERCİ    10.11.1979    MANİSA
CEMAL ŞİMŞEK    28.05.1980    ….......
CEMALETTİN AYDOĞAN    15.05.1980    TOKAT
CEMALETTİN GÜMÜLCELİ    29.04.1979    MANİSA
CEMALETTİN KARAASLAN    27.06.1979    İSTANBUL
CEMİL ALTIN    9.09.1980    ARTVİN
CEMİL AYDIN    21.12.1979    MANİSA
CEMİL CUCUK (KÜÇÜK)    30.04.1979    GAZİANTEP
CEMİL ÇÖLLÜ    25.06.1979    MANİSA
CEMİL DOĞAN     15.02.1973    ADIYAMAN
CEMİL KARADUTLU    23.12.1978    K.MARAŞ
CEMİL KILIÇARSLAN    8.04.1980    AĞRI
CEMİL TANİN    14.09.1977    BİNGÖL
CEMİL YILMAZ    30.07.1980    KAYSERİ
CENAN BAYGIN     27.06.1980    ORDU
CENGİZ AKYILDIZ     26.01.2014    İSTANBUL
CENGİZ ASLAN     16.05.1980    TOKAT
CENGİZ BAKTEMUR    1.05.1982    MALATYA
CENGİZ BOĞATEKİN    16.11.1979    ADANA
CENGİZ KÖSDAĞ    4.12.1979    İSTANBUL
CENGİZ KURT    2.05.1980    SAMSUN
CENGİZ MANSIR    14.02.1980    ANKARA
CENGİZ ŞEN     22.12.1976    İZMİR
CEVAT ASLAN (ŞAHİN)    9.10.1979    MERSİN
CEVAT KARAHAN     4.01.1980    İSTANBUL
CEVAT KOCA     17.03.1978    İSTANBUL
CEVAT KURT    18.06.1979    ORDU
CEVAT ÜNAL    12.04.1980    ANKARA
CEVDET ACAR    27.06.1980    BURSA
CEVDET ÇALIŞKAN    30.04.1979    İSTANBUL
CEVDET KARAKAŞ     2.06.1981    ELAZIĞ
CEVDET KOROL    11.08.1980    ANKARA
CEVDET PINAR    13.07.1979    ADANA
CİHAN DUMAN    14.11.1979    İSTANBUL
CİHAN KURT     20.08.1978    HATAY
CİHANGİR ÖZBEK    22.02.1980    İSTANBUL
CİHANGİR TATAR    18.08.1979    ADANA
COŞKUN ERDAĞ    13.05.1978    KARS
COŞKUN TÜRKMEN    8.11.1979    ANKARA
CUMA ÇELİK    11.07.1980    GAZİANTEP
CUMA KARABULUT    22.10.1979    HATAY
CUMA KAYNAK    28.08.1980    GAZİANTEP
CUMA PURSÖKEN    26.03.1980    MERSİN
CUMA ŞAHİN     21.04.1980    GAZİANTEP
CUMALİ ÇAVUŞOĞLU    8.05.1979    URFA
CUMALİ ÇELİK     24.08.1980    MERSİN
CUMALİ KAYA    18.07.1979    MERSİN
CUMALİ SARI    4.08.1978    K.MARAŞ
CUMALİ SÜRÜCÜ    22.08.1979    ADANA
CUMALİ ŞİMŞEK    1.08.1981    KAYSERİ
CUNEYİT TANDOĞAN    17.12.1979    İSTANBUL
ÇETİN KARADERE     21.03.1979    ANKARA
ÇETİN KOÇOĞLU    13.01.1977    İSTANBUL
ÇETİN MUTLU     13.03.1980    ANKARA
DAVUT ÇAKIR    28.08.1980    İSTANBUL
DAVUT ÇELİK SU     14.08.1980    ANKARA
DAVUT DURAK     29.01.1979    AMASYA
DAVUT KORKMAZ     19.09.1979    ADANA
DAVUT TURAN     28.06.1978    SAMSUN
DAVUT YAĞMUR    14.03.1978    ARDIHAN
DEMİR KAHVECİ    15.09.1979    MANİSA
DENİZ BAYIK     26.03.1979    URFA
DİLAVER ALTAN     12.07.1979    SAMSUN
DİNÇER KARTALLI     19.06.1980    İSTANBUL
DOĞAN ARAS    7.07.1980    İSTANBUL
DOĞAN TAŞOLUK    22.08.1979    ANTALYA
DURALİ TOP     27.07.1980    ADANA
DURAN AKTEN     19.08.1980    İSTANBUL
DURAN KÖMEKCİ    4.09.1980    ADANA
DURAN MÜLAYİM    3.09.1980    MERSİN
DURMUŞ YIRTLAZ    27.08.1980    MERSİN
DURSUN ASLAN     20.04.1980    SAMSUN
DURSUN AYDIN     16.02.1980    İSTANBUL
DURSUN GEDİK    10.08.1979    GİRESUN
DURSUN KISACIK    6.06.1980    ORDU
DURSUN MEHMET SARI     1.08.1980    ORDU
DURSUN ÖNKUZU     23.11.1970    ANKARA
DURSUN ÖZDEMİR    25.08.1980    ANKARA
DURSUN SEZER    16.06.1979    KOCAELİ
DURSUN TAŞAN     26.08.1980    ORDU
DURSUN YILDIZ    17.01.1980    TOKAT
DURSUN YÖNTEM    3.06.1980    GAZİANTEP
DÜNDAR TAŞER     13.06.1972    ANKARA
EBU MÜSLÜK KOCAAY    17.07.1980    ANKARA
EFRAİM ŞEKER     15.06.1979    İSTANBUL
EJDER ÇILGIN    22.04.1980    URFA
EKİN GÜNGÖR    7.01.1979    MERSİN
EKREM AKBABA    14.12.1978    KARS
EKREM ALYÜZ     7.09.1979    AFYON
EKREM ÇAMAŞ     24.05.1980    TRABZON
EKREM DİLMAÇ    9.04.1980    ERZURUM
EKREM KOCAMAN     21.11.1979    ARTVİN
EKREM MANAV     26.09.1979    DENİZLİ
EKREM TOR     17.05.1977    ANKARA
EKREM YILMAZ    31.07.1977    İSTANBUL
EMİN AKYÜZ    29.09.1979    İSTANBUL
EMİN ÇALIŞIR    5.06.1980    İSTANBUL
EMİN EMEKLİ     31.08.1980    ANKARA
EMİN GÜLHAN     11.06.1980    İZMİR
EMİN İZBUDAK     14.08.1979    MANİSA
EMİN KILIÇARSLAN     7.04.1980    AĞRI
EMİN TÜRKER     4.04.1980    GİRESUN
EMRULLAH TÜRKDAĞLI     22.02.1980    K.MARAŞ
ENBİYA ERMİŞ     24.12.1978    K.MARAŞ
ENVER AKSIN     16.09.1979    İSTANBUL
ENVER BÖLÜKBAŞ     14.08.1979    ORDU
ENVER ÇAKAR     13.05.1980    İSTANBUL
ENVER İRİM (İRİN)    3.04.1980    DENİZLİ
ENVER YAVUZDEMİR     8.12.1979    ARTVİN
ERCAN ATEŞ     16.08.1980    ANKARA
ERCÜMENT YAHNİCİ     27.12.1979    ANKARA
ERDAL ÇOR     21.10.1979    ANTALYA
ERDAL VAHAPOĞLU    19.10.1979    OSMANİYE
ERDAM ARABACI    10.09.1977    ANKARA
ERDEM YEDİBELA     8.01.1980    SAMSUN
ERDOĞAN AYHAN     14.08.1980    İSTANBUL
ERDOĞAN BIYIK     3.06.1979    BALIKESİR
ERDOĞAN HANÇERLİOĞLU    12.09.1979    İSTANBUL
ERDOĞAN ULUSU     11.04.1980    GAZİANTEP
ERDOĞAN YILMAZ    16.12.1977    İSTANBUL
ERGUN ŞAN     30.11.1978    ADANA
ERGÜN ÜNAL     17.10.1979    YOZGAT
ERHAN BACAK     19.04.1980    İSTANBUL
ERHAN CENGİZ     30.08.1980    İSTANBUL
ERHAN TEKEL     18.04.1978    İSTANBUL
ERKAN TERZİBAŞ    2.02.1980    İSTANBUL
EROL AÇIKGÖZ     27.02.1980    İSTANBUL
EROL ATEŞ     11.09.1979    BURSA
EROL ÇİFTÇİ    18.03.1980    IĞDIR
EROL ÇUĞU    17.12.1979    SAMSUN
EROL ERBİÇER     24.05.1977    MANİSA
EROL GÖÇÜK     20.10.1979    İSTANBUL
EROL GÜRSESOĞLU    4.07.1980    ADANA
EROL PINAR    1.08.1980    BURSA
EROL RAİF YILDIZ     1.09.1980    ORDU
EROL SELÇUK     30.04.1979    SAMSUN
EROL TÜRKMEN     16.10.1980    ANKARA
ERTAN GENİŞHAN    19.03.1978    KONYA
ERTUĞRUL AKTOROS     2.08.1979    ADANA
ERTUĞRUL DİNÇ     3.12.1979    İSTANBUL
ERTUĞRUL KAYA    30.11.1995    İSTANBUL
ERTUĞRUL NAZLI     17.04.1980    HATAY
ESİN BAŞLAMIŞ     29.08.1980    İSTANBUL
ETEM ÜTÜK     11.04.1980    MERSİN
ETHEM KAYMAZ    21.03.1980    MARDİN
EVLİYA ERMİŞ     24.12.1978    K.MARAŞ
EYÜP GÖKÇEN    5.01.1978    ADANA
EYÜP İN     23.12.1979    ADANA
EYÜP KARAKOÇ    11.05.1979    GAZİANTEP
FADİME YILMAZ    27.11.1978    ERZİNCAN
FAHİR DOĞAN     17.05.1976    ANKARA
FAHRETTİN AKSOY    24.02.1980    MALATYA
FAHRETTİN CELAL AKPOLAT    21.09.1979    GAZİANTEP
FAHRETTİN NURANOĞLU     25.12.1979    MERSİN
FAHRETTİN YAVUZ     3.08.1979    İSTANBUL
FAHRETTİN YAZICI     19.09.1979    İSTANBUL
FAHRETTİN YÜCESAN     24.04.1980    ANKARA
FAHRİ ERDEN     17.04.1978    UŞAK
FAHRİ GÜR     30.08.1980    ADANA
FAHRİ ILGIN     25.03.1984    ANKARA
FAHRİ ÖZTÜRK     14.05.1979    SAMSUN
FAHRİYE ALTINOK    24.06.1980    İSTANBUL
FAİK ÇIRAK    25.07.1980    ARTVİN
FARUK ÇINAR     10.08.1978    KİLİS
FARUK FERAH     5.04.1980    ESKİŞEHİR
FARUK KARTAL     24.09.1979    İSTANBUL
FARUK SEVİNÇ    18.10.1976    ANKARA
FATİH KOYUNCU     12.04.1976    ANKARA
FATİH ŞİMŞEK     27.05.1980    MERSİN
FATMA ÇUKURELMA     5.09.1980    ANKARA
FATMA TUNCER    7.08.1978    IĞDIR
FEHİM ERİŞTİ    18.04.1979    RİZE
FEHMİ KASANOĞLU    25.09.1978    URFA
FEHMİ OSMANCIK    15.07.1980    İZMİR
FERAH DAĞ    11.09.1980    İSTANBUL
FERHAT KAYA    27.08.1995    İSTANBUL
FERHAT KOÇ     19.08.1980    İSTANBUL
FERHAT KURT     28.07.1978    İSTANBUL
FERHAT ÖZKANSARI    4.09.1979    MERSİN
FERHAT ŞİMŞEK    27.05.1980    ANKARA
FERİDUN BAŞ     22.03.1978    SAMSUN
FETHİ MEHMET ASLANHAN    11.04.1999    İSTANBUL
FETHİ MEYDAN    12.08.1978    DENİZLİ
FEVZİ BAYRAM     28.04.1980    SAMSUN
FEVZİ DOĞAN     25.06.1975    OSMANİYE
FEVZİ KÖSEAYDIN    17.08.1979    KAYSERİ
FEVZİ NARCI     12.07.1976    ANKARA
FEVZİ NURAYDIN    21.02.1979    KARS
FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU    20.02.2015    İZMİR
FİGEN ÇÖKTÜ    27.08.1980    ADANA
FİKRET DENİZ     …..1980    URFA
FİKRET DERİM    24.06.1978    İSTANBUL
FİKRET EFE    1.05.1978    İSTANBUL
FİKRET YAĞCI    8.04.1980    ANKARA
FİKRİ ARIKAN    27.03.1982    ANKARA
FİKRİ YAĞCI     25.07.1980    GAZİANTEP
FİRDEVS ÇINAR    24.08.1980    ANKARA
FUAT ALTUN    22.05.1985    GÜMÜŞHANE
FUAT ENET    26.12.1979    İZMİR
FUAT ŞAHİN     11.07.1978    ANKARA
GIYASETTİN ÇİÇEK    28.02.1979    İSTANBUL
GÖKHAN TEKSON    30.12.1979    İSTANBUL
GÜLAY BAŞOVA     3.02.1980    ADANA
GÜLBEY KARATAŞ    26.02.1980    ADANA
GÜLTEKİN ERTAN     19.11.1977    AMASYA
GÜN SAZAK     27.05.1980    ANKARA
GÜNAY AKDAĞ    13.12.1978    İSTANBUL
GÜNEY KIRATLI    25.09.1979    GAZİANTEP
GÜRSER TAŞYÜREK     24.11.1978    ADANA
HABEŞ ÖZCAN     23.02.1977    GAZİANTEP
HABİB DİNÇER    22.04.1980    TUNCELİ
HABİB DURMUŞ     5.10.1980    İSTANBUL
HACER AKTAŞ    11.08.1980    ORDU
HACI ALİ AKTÜRK     12.06.1980    ANKARA
HACI BIYIKLI     23.12.1978    K.MARAŞ
HACI İBRAHİM TOKGÖZ    1.03.1979    AMASYA
HACI KAÇDİBİ    8.09.1979    ORDU
HACI OSMAN DEMİR    18.03.1978    ADANA
HACI ÖMER SALBAŞ     18.07.1980    ANKARA
HACI SİTEM İNCİ    26.04.1979    URFA
HACIBEY ERCAN    8.03.1978    ANKARA
HACİ ALİ GÖRKEN    17.07.1979    ADANA
HACİ CUMA SANİ TİRYAKİ    2.05.1979    GAZİANTEP
HADİN ARI    20.05.1993    BİNGÖL
HAFIZ TANIK     23.12.1979    İSTANBUL
HAKAN IŞIK    22.11.1993    İSTANBUL
HAKAN SAKA    21.09.1980    İZMİR
HAKKI YÜKSEL    7.04.1979    ADANA
HALİL ALİŞAN    2.02.1980    OSMANİYE
HALİL ATAŞ    24.08.1979    MANİSA
HALİL AYDIN    5.03.1980    TOKAT
HALİL AYDIN    5.05.1980    TOKAT
HALİL BAYBARS    5.10.1978    İSTANBUL
HALİL BAYSAL    5.03.1979    URFA
HALİL ÇALGICI     21.05.1978    URFA
HALİL DİNÇ    24.07.1978    ELAZIĞ
HALİL ERALP    ….......    DENİZLİ
HALİL ERDOĞAN    11.12.1978    ADANA
HALİL ESENDAĞ    5.06.1983    İZMİR
HALİL GÜNDÜZ    20.12.1978    ANKARA
HALİL HİLMİ SAKARYA    28.09.1978    İSTANBUL
HALİL İBRAHİM ACI    16.07.1977    KIRŞEHİR
HALİL İBRAHİM GÜNER    20.04.1979    GAZİANTEP
HALİL İBRAHİM KEMER    15.08.1980    ADANA
HALİL İBRAHİM UZ    3.05.1979    İSTANBUL
HALİL İBRAHİM YALINALP    24.04.1980    TOKAT
HALİL KAÇAR    1.09.1980    ADANA
HALİL KAYA    22.07.1980    BATMAN
HALİL KAYA    …....1980    URFA
HALİL KESKİN    6.05.1980    DENİZLİ
HALİL KOCA    27.11.1979    MANİSA
HALİL KUŞKONMAZ    23.09.1980    MERSİN
HALİL SAYGILI     12.05.1980    ADANA
HALİL SUCU     17.11.1978    İSTANBUL
HALİL ŞEFİ    6.11.1979    DENİZLİ
HALİL TİRELİ    3.05.1980    ALMANYA
HALİL TURGUT    31.10.1978    İSTANBUL
HALİL YAVUZ    27.10.1976    İSTANBUL
HALİL YILDIRIM    1.09.1980    İSTANBUL
HALİL YILDIZ ŞENKUL    3.04.1980    İSTANBUL
HALİM KARADENİZ    21.08.1979    İSTANBUL
HALİM ÖZCAN    29.08.1978    NEVŞEHİR
HALİS GAZİ    11.02.1980    ORDU
HALİS MACARLIOĞLU    16.12.1975    AFYON
HALİS ÖZTÜRK    11.08.1979    İSTANBUL
HALİS ÖZTÜRK     28.10.1979    ESKİŞEHİR
HALİT AĞZIKIRIK    8.11.1980    ANKARA
HALİT AVCI    18.10.1978    GAZİANTEP
HALİT ÇOTUR    3.05.1980    SAKARYA
HALİT ÖZKAN    22.06.1979    İSTANBUL
HALİT TATLI    16.12.1978    ANKARA
HALUK KAÇAĞAN    10.07.1980    İSTANBUL
HAMDİ ALTINEZEN    17.07.1979    İSTANBUL
HAMDİ CANİK    18.03.1980    İSTANBUL
HAMDİ CELAYİR    1.11.1978    İSTANBUL
HAMDİ GELEN    12.02.1978    AMASYA
HAMDİ ÖZBEK    27.04.1980    DİYARBAKIR
HAMİD FENDOĞLU    17.04.1978    MALATYA
HAMİT ŞAHİN    20.03.1978    TRABZON
HAMZA GÜNDOĞMUŞ    10.12.1977    ÇORUM
HAMZA İHSAN AYDIN    17.05.1980    ORDU
HAMZA UZGÖREN    25.12.1979    ANKARA
HAMZA YILDIZ    23.12.1978    K.MARAŞ
HANEFİ ASLAN     2.06.1980    URFA
HANEFİ ÇELİKER     12.07.1978    ELAZIĞ
HANEFİ TUNÇ     29.08.1978    BURSA
HANİFE FENDOĞLU    17.04.1978    MALATYA
HANİFİ BENDER     27.04.1978    ANKARA
HARUN ÇİVİCİ    1.03.1977    İZMİR
HARUN YANARTAŞ    3.04.1980    İSTANBUL
HASAN AKDAĞ    24.01.1978    SİNOP
HASAN ALEMLİOĞLU    12.11.1980    ANKARA
HASAN ARAN    22.07.1980    ADANA
HASAN AYDIN    30.06.1980    BURSA
HASAN AYDOĞAN    8.04.1979    ANKARA
HASAN BAĞZIK    4.06.1980    ÇORUM
HASAN BEDER     16.06.1980    İSTANBUL
HASAN BENLİ    29.03.1980    ADANA
HASAN BÜLBÜL    21.04.1976    MERSİN
HASAN ÇETİN    17.06.1980    ORDU
HASAN ÇEVİK     20.05.1979    ADANA
HASAN ÇİMENOĞLU    12.09.1979    ELAZIĞ
HASAN DİKKAŞ    20.03.1980    İSTANBUL
HASAN ELALDIĞ     17.10.1978    ADANA
HASAN ERDEM    28.01.1977    ANKARA
HASAN FIRAT     27.08.1979    GAZİANTEP
HASAN GÜLER    25.09.1979    İSTANBUL
HASAN GÜVEN    25.02.1980    SAMSUN
HASAN HÜSEYİN AKBAŞ    15.03.1980    ADANA
HASAN HÜSEYİN ORAL    22.04.1980    GAZİANTEP
HASAN HÜSEYİN ŞANLI    4.08.1977    ANKARA
HASAN ILIKOBA    7.02.1979    ADANA
HASAN IŞIK    17.12.1978    ADANA
HASAN KADIOĞLU    24.12.1975    KONYA
HASAN KARAÇUHA    28.962    ANKARA
HASAN KARAKAYA    10.10.1979    ANKARA
HASAN KARAMANOĞLU    1.11.1980    İSTANBUL
HASAN KERİM GÖZLEMECİ    17.08.1980    ANKARA
HASAN KILIÇ    9.09.1978    GAZİANTEP
HASAN KOÇ    25.12.1978    ADANA
HASAN KORKMAZ    2.11.1975    ADANA
HASAN LEVENT PAMUKÇU    28.12.1979    İSTANBUL
HASAN PARLAK    21.03.1977    GAZİANTEP
HASAN SAĞLAM    1.08.1980    BURSA
HASAN SARIKAYA    10.10.1979    ANKARA
HASAN ŞAHİN    17.10.1979    ANKARA
HASAN ŞAHİN    12.02.1980    ANKARA
HASAN ŞİMŞEK    9.11.2010    KÜTAHYA
HASAN TEZEL    25.09.1977    BALIKESİR
HASAN TUNCER    26.01.1980    İSTANBUL
HASAN ÜNLÜ    15.03.1980    MANİSA
HASAN YAR    3.07.1980    TRABZON
HASAN YARDIMCI    12.09.1978    ELAZIĞ
HASAN YILDIZ    19.11.1980    İSTANBUL
HASAN YÜKLER    15.01.1979    İSTANBUL
HASAN YÜZÜAK    24.12.1978    K.MARAŞ
HAŞİM YILDIRIM    21.08.1979    UŞAK
HATİCE ÖZBEK    27.04.1980    DİYARBAKIR
HAYALİ HASAN YAVAŞ     29.08.1980    MERSİN
HAYATİ BUNER    6.08.1980    ADANA
HAYATİ DAĞARSLAN    26.01.1978    İSTANBUL
HAYATİ GÖKGÖZ    7.04.1978    ANKARA
HAYDAR ABANOZ    9.06.1980    İSTANBUL
HAYDAR AYDIN    29.09.1980    İSTANBUL
HAYDAR CERİTLİ    21.01.1978    MALATYA
HAYDAR ÇAĞLAR    3.09.1979    İSTANBUL
HAYDAR KOÇ    31.03.1979    TUNCELİ
HAYDAR SÜZEN    22.04.1980    URFA
HAYDAR ŞAHİN    2.10.1978    ANKARA
HAYRETTİN AKGÜL    4.12.1978    İSTANBUL
HAYRETTİN ATAÇ    6.04.1978    ERZURUM
HAYRETTİN GÖKALP    9.04.1980    İSTANBUL
HAYRETTİN GÜLŞEN    …..07.1980    K.MARAŞ
HAYRETTİN ULUBAY    11.09.1977    SİVAS
HAYRİ ÇOLAK     25.06.1980    İZMİR
HAYRİ TAŞDEMİR     3.07.1977    GAZİANTEP
HAYRULLAH SEVGÜR    23.11.1978    K.MARAŞ
HIDIR KÖSE     14.09.1979    SAMSUN
HIZIR MEHMET EKMEKÇİ    1.11.1979    K.MARAŞ
HİDAYET SERT     20.10.1977    GAZİANTEP
HİDAYET YILMAZ    24.09.1979    UŞAK
HİKMET AKYOL    27.10.1978    BURSA
HİKMET AY    21.11.1977    İSTANBUL
HİKMET CEBECİ    29.01.1980    İSTANBUL
HİKMET KILIÇ     22.11.1975    İSTANBUL
HİKMET TEKİN    12.08.1979    BİNGÖL
HİKMET YILDIRIM    23.10.1978    ARTVİN
HİKMET ZOĞLAMIŞ    2.09.1980    ANKARA
HİLMİ SOYDAN    22.12.1978    K.MARAŞ
HUMRİYE TEKİN    12.08.1979    BİNGÖL
HÜKÜMDAR İNCİ    18.07.1980    BURSA
HÜLİSİ BELKIZ    29.12.1978    İSTANBUL
HÜLİSİ ŞAHİN    19.09.1997    İSTANBUL
HÜRCAN GÜRSOYTRAK    30.06.1978    ANKARA
HÜSAMMETTİN AYDIN    26.03.1980    ANKARA
HÜSAMMETTİN ERDOĞAN    14.08.1980    ….......
HÜSAMMETTİN ERGOVAN    2.08.1979    İSTANBUL
HÜSAMMETTİN ÖZBEY    23.06.1980    İSTANBUL
HÜSEYİN ADAĞ    27.06.1979    ADANA
HÜSEYİN AKBULUT    12.04.1980    ANKARA
HÜSEYİN ALKURT    28.12.1978    GAZİANTEP
HÜSEYİN ALTAY    19.09.1977    İSTANBUL
HÜSEYİN AVNİ SAKARYALI    5.02.1979    İSTANBUL
HÜSEYİN AYBARS    12.03.1980    TOKAT
HÜSEYİN BAKIŞLI    4.08.1978    ANTALYA
HÜSEYİN BAYRAM    6.08.1979    ANTALYA
HÜSEYİN BOZDOĞAN    3.09.1979    HATAY
HÜSEYİN BULUT    19.09.1979    ELAZIĞ
HÜSEYİN BÜYÜKKOZ    25.09.1976    İSTANBUL
HÜSEYİN CAHİT AKÜZÜM    5.12.1979    ANKARA
HÜSEYİN CANKATAN    12.05.1978    İSTANBUL
HÜSEYİN COŞKUN    12.12.1979    KAYSERİ
HÜSEYİN ÇARDAK    12.07.1979    ÇANAKKALE
HÜSEYİN ÇELİK    3.11.1979    HATAY
HÜSEYİN ÇOBAN    26.06.1980    ANKARA
HÜSEYİN DALAK    9.08.1980    MUĞLA
HÜSEYİN DEMİRBAŞ    23.06.1980    İSTANBUL
HÜSEYİN EFE     9.12.1979    İSTANBUL
HÜSEYİN ERDOĞAN    18.08.1980    İSTANBUL
HÜSEYİN ESKİ    24.04.1980    SAMSUN
HÜSEYİN FİDAN    20.02.1980    ANKARA
HÜSEYİN FİLİK    8.08.1980    GAZİANTEP
HÜSEYİN GÖNEN    10.12.1980    ANKARA
HÜSEYİN GÜMÜŞ    28.05.1980    K.MARAŞ
HÜSEYİN GÜN     25.02.1980    SAMSUN
HÜSEYİN GÜNGÖR    9.12.1981    ANKARA
HÜSEYİN GÜRBÜZ    28.05.1980    K.MARAŞ
HÜSEYİN GÜVEN     13.03.1980    SAMSUN
HÜSEYİN GÜZEL    23.01.1980    ADIYAMAN
HÜSEYİN KABASAKAL    17.05.1979    OSMANİYE
HÜSEYİN KURUMAHMUTOĞLU    15.07.1987    ANKARA
HÜSEYİN KUZDAN    9.09.1979    K.MARAŞ
HÜSEYİN NİHAT DEMİR    22.05.1980    İSTANBUL
HÜSEYİN ÖZDE    29.05.1980    ADANA
HÜSEYİN ÖZTÜRK    8.07.1979    SAMSUN
HÜSEYİN SAK    9.11.1978    AYDIN
HÜSEYİN SANİOĞLU    29.06.1979    ORDU
HÜSEYİN SEVİM    24.06.1980    ANKARA
HÜSEYİN SOBACI    13.08.1979    İSTANBUL
HÜSEYİN SÜZEN    22.04.1980    URFA
HÜSEYİN ŞIH    4.10.1980    ORDU
HÜSEYİN TARHAN    21.11.1980    ADANA
HÜSEYİN UÇAR    15.12.1977    ANKARA
HÜSEYİN ULUCAN    18.01.1980    İSTANBUL
HÜSEYİN YEŞİL     16.02.1980    BURSA
HÜSEYİN YILDIRIM    20.04.1979    KARS
HÜSEYİN YILMAZ    11.09.1980    ADANA
HÜSNÜ KOZAN    19.04.1977    GAZİANTEP
HÜSNÜ ÖZALTINDERE    10.11.1979    İSTANBUL
HÜSNÜ TEPE    3.10.1978    İSTANBUL
İBİŞ AKDAŞ    24.12.1978    K.MARAŞ
İBRAHİM AKTAŞ    15.08.1978    ANKARA
İBRAHİM ALTIN    27.06.1978    BOLU
İBRAHİM ATEŞ    24.08.1979    MANİSA
İBRAHİM BAYOĞLU    9.02.1980    URFA
İBRAHİM BOZSOY    26.10.1978    ADANA
İBRAHİM CEMAL KENDİR    7.06.1976    İSTANBUL
İBRAHİM ÇALIK    25.09.1979    İSTANBUL
İBRAHİM GİZLİGÖL    17.11.1980    URFA
İBRAHİM HÜRBAŞ    30.03.1978    MANİSA
İBRAHİM İKİZ    30.04.1977    OSMANİYE
İBRAHİM KOÇ    29.07.1980    İSTANBUL
İBRAHİM KONYA    28.07.1980    GİRESUN
İBRAHİM KURTOĞLU    2.08.1980    SAMSUN
İBRAHİM NALBANTOĞLU    16.08.1980    KAYSERİ
İBRAHİM OK    2.04.1971    MERSİN
İBRAHİM OKTAY    17.08.1980    İSTANBUL
İBRAHİM ÖZSÜT    ….05.1980    İSTANBUL
İBRAHİM TAŞDEMİR    9.06.1976    YOZGAT
İBRAHİM TATAROĞLU    27.06.1980    ORDU
İBRAHİM TAY    14.04.1978    MALATYA
İBRAHİM TÜRKEŞ    15.08.1976    AFYON
İBRAHİM ULUS    20.04.1979    İSTANBUL
İBRAHİM YARALI    19.10.1979    TRABZON
İBRAHİM YILDIRIM    27.02.1980    İSTANBUL
İDRİS ÇELİK    26.05.1979    EDİRNE
İDRİS YILMAZ    …..1979    ANKARA
İHSAN KARADAĞ    2.06.1979    TRABZON
İHSAN KURT     …..........    SAMSUN
İHSAN VURANOĞLU    5.01.1978    GAZİANTEP
İLBEY GÜNEŞ    26.02.1980    ADANA
İLHAMİ (İLHAN) DEMİR    5.08.1980    ADANA
İLHAMİ BALCI    27.07.1979    ANKARA
İLHAMİ DOĞAN    28.09.1979    İSTANBUL
İLHAMİ GÖKKOCA    21.11.1979    MERSİN
İLHAMİ YAĞAN    12.02.1980    İSTANBUL
İLHAN DARENDELİOĞLU    19.11.1979    İSTANBUL
İLHAN YILDIRIM    17.07.1980    MALATYA
İLYAS EMİROĞLU    28.12.1978    İSTANBUL
İLYAS ERSAYIN    17.11.1979    RİZE
İMDAT CAN     30.08.1979    ANKARA
İMDAT SARICA    20.06.1977    ANTALYA
İRFAN ÇETİNER    29.08.1980    BURSA
İRFAN ÇÖLLÜ    8.03.1978    K.MARAŞ
İRFAN GÜVERCİN    27.10.1978    İSTANBUL
İRFAN ÖĞÜTCÜ    11.03.1977    İSTANBUL
İRFAN TEKŞEN    6.03.1980    ANKARA
İSA ABACI    4.08.1978    URFA
İSA DEMİR    4.02.1980    İSTANBUL
İSA ERASLAN    8.02.1980    AĞRI
İSA ODUNCU    29.08.1980    AYDIN
İSA ORTAK    30.05.1980    HATAY
İSA YILMAZ    18.03.1979    TOKAT
İSKENDER AKMEŞE    16.06.1980    İSTANBUL
İSKENDER KARYAĞDI    20.07.1979    ANKARA
İSMAİL AKDAĞ    15.04.1980    KAYSERİ
İSMAİL ALKAN    29.07.1980    ÇORUM
İSMAİL ARIKAN    11.12.1978    ADANA
İSMAİL ASLAN    15.11.1979    İSTANBUL
İSMAİL ASLAN    23.03.1980    SAMSUN
İSMAİL AYDIN    2.02.1979    ORDU
İSMAİL BAHADIR    30.03.1980    UŞAK
İSMAİL BAŞARIR    8.02.1980    İSTANBUL
İSMAİL BAYRAKTAR    24.12.1979    İSTANBUL
İSMAİL BODUR    25.01.1979    ANKARA
İSMAİL ÇELİK    28.06.1980    ADANA
İSMAİL ÇINAR    24.08.1980    ANKARA
İSMAİL DEMİR     10.08.1980    KOCAELİ
İSMAİL DEMİRHAN    5.12.1979    ANTALYA
İSMAİL DOMAÇ    6.06.1980    BURSA
İSMAİL EMEN    17.01.1978    NİĞDE
İSMAİL EREN ÖZDEMİR    7.07.1980    ESKİŞEHİR
İSMAİL ESEN    15.12.1980    ISPARTA
İSMAİL GENÇ    23.06.1980    GİRESUN
İSMAİL GERÇEKSÖZ    4.04.1980    İSTANBUL
İSMAİL GÖÇER     10.05.1979    ADANA
İSMAİL GÜZEL    17.01.1978    İSTANBUL
İSMAİL HİÇRİOĞLU    11.06.1980    ARTVİN
İSMAİL İKİZ    19.09.1977    ESKİŞEHİR
İSMAİL KANDEMİR    17.01.1980    ADANA
İSMAİL KARA    25.12.1978    GAZİANTEP
İSMAİL KESKİN    14.04.1978    ANKARA
İSMAİL MEKİK    9.06.1978    ANTALYA
İSMAİL MENEKŞE    7.07.1980    İSTANBUL
İSMAİL OKTAR    14.06.1977    İSTANBUL
İSMAİL OLGEÇ    11.09.1978    ELAZIĞ
İSMAİL ÖKSÜZ    3.01.1979    DİYARBAKIR
İSMAİL ÖZGÜMÜŞ     3.01.1978    GAZİANTEP
İSMAİL PEKDEMİR    6.12.1978    HATAY
İSMAİL ŞAHİN     20.08.1981    İSTANBUL
İSMAİL TAŞ    2.09.1979    İSTANBUL
İSMAİL TAŞER    6.04.1979    OSMANİYE
İSMAİL TAŞLI    17.12.1979    ORDU
İSMAİL TEKEMAN    28.05.1979    İSTANBUL
İSMAİL TEKTAŞ    15.06.1980    MERSİN
İSMAİL TERCAN    23.12.1978    K.MARAŞ
İSMAİL TIĞLI    22.11.1975    İSTANBUL
İSMAİL TIRIL    3.01.1980    İSTANBUL
İSMAİL UÇAR    28.12.1979    UŞAK
İSMAİL UYGUN    1.09.1980    İSTANBUL
İSMAİL YAMAÇ    21.05.1980    İSTANBUL
İSMAİL YAYLA    31.12.1981    KONYA
İSMAİL YILMAZ    6.07.1978    İSTANBUL
İSMAİL YILMAZER    20.02.1979    KARS
İSMAİL YÜKSEL    30.11.1978    SAMSUN
İSMAİL ZENGİN    8.08.1980    ANKARA
İZZET ÇINAR    1.08.1980    İSTANBUL
İZZET GENÇLER    21.05.1980    ANKARA
İZZET SÖZER    10.08.1979    GİRESUN
KADEM ATMACA     7.04.1980    İSTANBUL
KADİR DİŞCİ    13.03.1980    MERSİN
KADİR ILKIN     23.01.1980    ANKARA
KADİR KALKAN    20.03.1979    TRABZON
KADİR ODABAŞI    23.07.1980    SAMSUN
KADİR TOP    15.12.1978    İSTANBUL
KADİR YILDIRIM    4.01.1979    ORDU
KAMİL EROĞLU    13.06.1980    SAMSUN
KAMİL KOCA    19.12.1979    İSTANBUL
KAMİL SUNCAK    9.10.1976    İZMİR
KASIM KILIÇ    10.02.1980    İSTANBUL
KASIM YILDIZ    30.11.1979    ELAZIĞ
KAYA KILIÇ    9.09.1980    İSTANBUL
KAYHAN HAKAN IŞIK    22.11.1994    İSTANBUL
KAZIM ALP    2.06.1979    GAZİANTEP
KAZIM ARTUKARSLAN    17.12.1978    BİNGÖL
KAZIM KILIÇ    1.08.1980    İSTANBUL
KAZIM KILIÇ    7.07.1980    ADANA
KAZIM MEMİLİ    3.04.1980    İSTANBUL
KAZIM TURHAN    23.04.1978    BALIKESİR
KEMAL AKBULUT    27.09.1979    İSTANBUL
KEMAL ASLAN    17.07.1980    İSTANBUL
KEMAL BAYIK    28.08.1978    URFA
KEMAL BEŞİKTAŞ    16.10.1980    İSTANBUL
KEMAL DEMİR    10.12.1978    ANKARA
M.DOĞAN ÖZKARSLIGİL    2.06.1980    GAZİANTEP
MAHMUT HALLİ    1.05.1980    MERSİN
MAHMUT KANDEMİR    10.05.1980    UŞAK
MAHMUT KILÇIK    27.03.1980    URFA
MAHMUT ODABAŞ    20.07.1980    ORDU
MAHMUT ÖZDEMİR    9.09.1980    GAZİANTEP
MAHMUT ÖZELKAN    3.05.1979    ADANA
MAHMUT ÖZKAN    23.07.1980    ORDU
MAHMUT ŞÜKRÜ SAİT    29.05.1979    KAYSERİ
MAHMUT TAŞGETİREN    6.12.1979    VAN
MANSUR ÖNEN    27.07.1980    AMASYA
MECİT ABBASOĞLU    1.07.1980    KARS
MECİT TARHAN    30.05.1980    KARS
MEFTUN KÜPELİ    3.04.1980    İSTANBUL
MEHMET ………                                    22.02.1980    DİYARBAKIR
MEHMET ACAR     8.09.2015    ANTALYA
MEHMET ADIYAMAN    10.12.1979    İSTANBUL
MEHMET AKİF BEKİROĞLU    17.06.1978    KOCAELİ
MEHMET AKTAŞ    24.04.1980    ANKARA
MEHMET AKYÜZ    5.08.1978    URFA
MEHMET ALBAY    16.05.1977    ANKARA
MEHMET ALİ AKAN    24.05.1979    İSTANBUL
MEHMET ALİ BAĞLUĞ    27.03.1979    GAZİANTEP
MEHMET ALİ BAŞARAN    17.02.1980    İSTANBUL
MEHMET ALİ BİLGİLİ    11.09.1980    ORDU
MEHMET ALİ ÇELİK    9.09.1980    GAZİANTEP
MEHMET ALİ ÇİLESİZ    4.04.1980    MALATYA
MEHMET ALİ GÖZLEMECİ    11.07.1977    ANKARA
MEHMET ALİ İNCİ    21.09.1979    İSTANBUL
MEHMET ALİ KOCAOĞLU    16.03.1978    GAZİANTEP
MEHMET ALİ KURTOĞLU    13.07.1978    ANKARA
MEHMET ALİ KURU    9.07.1980    ORDU
MEHMET ALİ MUTLU    27.09.1979    ADANA
MEHMET ALİ ÖZKAN    18.10.1979    İSTANBUL
MEHMET ALİ SAĞLAM    …….....    GAZİANTEP
MEHMET ALİ ŞAN    30.05.1979    ANKARA
MEHMET ALİ YILDIZ    7.03.1980    İSTANBUL
MEHMET ALKURT    27.01.1978    GAZİANTEP
MEHMET ALPAY    10.05.1979    URFA
MEHMET ALTUN    28.06.1978    DÜZCE
MEHMET ALUŞ    1.08.1979    İSTANBUL
MEHMET ARAP    23.02.1979    KOCAELİ
MEHMET ARAS    8.07.1980    İSTANBUL
MEHMET ATAR    15.07.1980    GAZİANTEP
MEHMET ATEŞ    2.07.1980    MANİSA
MEHMET ATILGAN    22.02.1980    UŞAK
MEHMET AYDAÇ    20.12.1979    ADIYAMAN
MEHMET AYDEMİR    8.07.1979    SAMSUN
MEHMET AYHAN    7.08.1980    ANKARA
MEHMET AYIK    30.06.1978    MERSİN
MEHMET AYTEKİN    23.06.1975    DİYARBAKIR
MEHMET AZIN    20.01.1980    HATAY
MEHMET BAĞIŞ    27.03.1980    KARS
MEHMET BAHATTİN NARİÇ    4.08.1980    İSTANBUL
MEHMET BALTACI    5.08.1980    ESKİŞEHİR
MEHMET BAŞAK    20.11.1979    İSTANBUL
MEHMET BAŞKURT     27.08.1980    BALIKESİR
MEHMET BAYIK    26.02.1979    URFA
MEHMET BAYIR    2.05.1980    SAMSUN
MEHMET BEYRAT(BAYSAL)    30.11.1979    URFA
MEHMET BİLİR    9.05.1980    ADANA
MEHMET BULDU    9.07.1979    İSTANBUL
MEHMET CAN    3.06.1980    ORDU
MEHMET CANITEZ    5.04.1980    İZMİR
MEHMET COŞKUN    23.07.1980    ORDU
MEHMET CURA    7.11.1979    İSTANBUL
MEHMET ÇAPAR    4.11.1977    GAZİANTEP
MEHMET ÇATAL    1.09.1979    AMASYA
MEHMET ÇETİN    7.05.1979    İSTANBUL
MEHMET ÇETİNKAYA    7.07.1971    VAN
MEHMET ÇEVİK    2.03.1980    ARTVİN
MEHMET ÇIPLAK    14.12.1977    ÇORUM
MEHMET ÇİÇEK    14.05.1979    DENİZLİ
MEHMET ÇİÇEK    11.12.1979    KAYSERİ
MEHMET ÇİFTÇİ    14.02.1978    GAZİANTEP
MEHMET ÇİFTÇİ    24.07.1979    MANİSA
MEHMET ÇOLAKFAKİ    16.05.1979    GAZİANTEP
MEHMET DALKIRAÇ    16.07.1980    BURSA
MEHMET DEMİRCİ    31.01.1980    ADANA
MEHMET DEMİRTAŞ    23.07.1980    İSTANBUL
MEHMET DERLE    3.03.1980    ORDU
MEHMET DÖLKAN    29.10.1999    TEKİRDAĞ
MEHMET DURAK    18.07.1980    MALATYA
MEHMET ERDEM    1.09.1980    İSTANBUL
MEHMET EREN     28.06.1978    KONYA
MEHMET ERGÜNDÜZ     23.12.1978    K.MARAŞ
MEHMET FENER     4.07.1980    İSTANBUL
MEHMET GENCER    18.08.1978    ANTALYA
MEHMET GÖK    8.08.1980    ANKARA
MEHMET GÖKÇE    2.09.1979    HATAY
MEHMET GÖKTAŞ    23.08.1979    ADANA
MEHMET GÖL    11.09.1980    ORDU
MEHMET GÖRÜR    8.02.1980    İSTANBUL
MEHMET GÜLER    6.06.1979    İSTANBUL
MEHMET GÜLLÜ    15.05.1979    GAZİANTEP
MEHMET GÜLMEZ     27.06.1980    İSTANBUL
MEHMET GÜMÜŞBAŞ    16.07.1978    MANİSA
MEHMET GÜNEŞ     28.08.1978    KIRIKKALE
MEHMET GÜNEŞ     9.09.1980    ORDU
MEHMET GÜZEL    23.01.1980    ADIYAMAN
MEHMET HAKKI YOLAÇ    22.08.1979    İSTANBUL
MEHMET İLHAN    24.08.1979    ANKARA
MEHMET İYİDOĞAN    1.09.1979    GAZİANTEP
MEHMET KAHRAMAN    22.12.1979    KÜTAHYA
MEHMET KANDEMİR    7.11.1980    ADANA
MEHMET KAYA    25.02.1975    ERZİNCAN
MEHMET KAZGAN    22.03.1980    MALATYA
MEHMET KESKİN    3.11.1978    HATAY
MEHMET KILIÇ    26.02.1980    UŞAK
MEHMET KIZILCI    5.03.1980    MALATYA
MEHMET KORKMAZ    12.04.1980    KAYSERİ
MEHMET KORKMAZ    9.09.1980    MALATYA
MEHMET KOŞMAZ    30.11.1979    MANİSA
MEHMET KOYUNCU    8.11.1978    ADIYAMAN
MEHMET KOYUNCU    26.11.1979    URFA
MEHMET KOYUNCUOĞLU    19.08.1979    İZMİR
MEHMET KURT    16.08.1979    TRABZON
MEHMET KURU    3.11.1978    ADANA
MEHMET LATİF ARAS    23.05.1979    İSTANBUL
MEHMET MALKOÇOĞLU    25.09.1979    GAZİANTEP
MEHMET MALLI    2.01.1980    MERSİN
MEHMET MEHDİ EL    14.03.1980    BATMAN
MEHMET MENGÜÇEK    23.12.1978    K.MARAŞ
MEHMET MERT    17.02.1980    ADANA
MEHMET METİN OLGAÇ    3.10.1977    DİYARBAKIR
MEHMET MEZGİT    22.02.1980    DİYARBAKIR
MEHMET ÖZ    1.08.1980    ADANA
MEHMET ÖZBEK    5.01.1980    İZMİR
MEHMET ÖZDAL    30.08.1980    ESKİŞEHİR
MEHMET ÖZDEMİR    4.04.1979    ADANA
MEHMET ÖZDEMİR    9.09.1980    GAZİANTEP
MEHMET ÖZEN    15.07.1980    İZMİR
MEHMET ÖZGÜN    12.02.1980    ANTALYA
MEHMET ÖZTÜRK    13.06.1979    İSTANBUL
MEHMET PAT    27.02.1980    İSTANBUL
MEHMET PEHLİVAN    31.12.1978    İSTANBUL
MEHMET POLAT    26.08.1979    MALATYA
MEHMET POLAT    21.05.1999    K.MARAŞ
MEHMET RAMAZAN ESEN     29.07.1980    ADANA
MEHMET RAUF AKRA    29.08.1979    İSTANBUL
MEHMET REMZİ ASLANGÖZ    17.10.1979    ADIYAMAN
MEHMET SALİH AYIS    23.07.1980    BATMAN
MEHMET SALİH DURMAZ    13.10.1979    GAZİANTEP
MEHMET SALİH DÜZYOL    22.04.1980    URFA
MEHMET SALİH GÜÇLÜ    30.09.1978    TRABZON
MEHMET SARIASLAN    31.01.1977    İSTANBUL
MEHMET SAYGIGÜDER    26.06.1979    GAZİANTEP
MEHMET SEBZECİ    29.11.1980    ADANA
MEHMET SEDAT KURBAN    26.12.1978    İSTANBUL
MEHMET SEFER     15.02.1980    ANTALYA
MEHMET SEZEN    8.09.1980    ORDU
MEHMET SÜMBÜL    27.12.1978    DİYARBAKIR
MEHMET ŞAHİNCİ    3.07.1980    ÇORUM
MEHMET ŞAHİNOĞLU    5.07.1980    GAZİANTEP
MEHMET ŞEÇKİN    4.09.1980    ADANA
MEHMET ŞENOL    12.04.1980    ANKARA
MEHMET ŞEYHANLIOĞLU    9.09.1980    URFA
MEHMET TAYLAN    21.09.1978    EDİRNE
MEHMET TÜRKAVCI    30.07.1979    KÜTAHYA
MEHMET TÜRKKAN    30.05.1980    ORDU
MEHMET YALÇIN    23.07.1980    İSTANBUL
MEHMET YAŞAR MAĞAT    29.11.1978    URFA
MEHMET YAVUZ     11.03.1980    İSTANBUL
MEHMET YAYLACI    8.06.1976    GAZİANTEP
MEHMET YELESER    5.03.1977    DENİZLİ
MEHMET YILDIZ                                  23.12.1978    K.MARAŞ
MEHMET YILMAZ                                8.10.1980    ORDU
MEHMET YİĞİT                                    28.10.1978    ADANA
MEHMET YİĞİT                                    23.12.1978    K.MARAŞ
MEHMET YİĞİT                                    27.03.1979    GAZİANTEP
MEHMET YİĞİT                                    17.12.1979    GAZİANTEP
MEHMET YÜCEBULUT                        6.09.1979    ANKARA
MEHTİ KÖKLÜ    23.12.1978    K.MARAŞ
MELİH KUNTER                                    4.09.1976    ELAZIĞ
MELİH SITKI TULUNAY                        11.07.1980    TOKAT
MEMİLİ BAKICI                                     22.12.1978    K.MARAŞ
MERİÇ DİKİCİ                                        22.11.1979    İSTANBUL
MESUT AKARSU                                   3.07.1979    BALIKESİR
MESUT AKKALEM    13.09.1978    UŞAK
MESUT ARAS    29.08.1979    ADANA
MESUT URFALIOĞLU    6.08.1980    ANKARA
MESUT YERGİN    14.10.1977    İZMİR
METE TÜRKOĞLU    14.08.1980    BURSA
METİN AKKOÇ    3.01.1979    KIRŞEHİR
METİN AYTAÇ    28.07.1979    İSTANBUL
METİN BAĞIŞ    21.03.1980    KARS
METİN BİLİR     29.05.1979    ADANA
METİN CAMCI    6.09.1979    İSTANBUL
METİN COŞKUN    16.08.1980    ANKARA
METİN DEMİRTAŞ    20.01.1978    İSTANBUL
METİN GÖKTÜRK    7.03.1979    SAMSUN
METİN KARATEPE     29.12.1977    GAZİANTEP
METİN KOCA     11.02.1978    ANKARA
METİN ÖZCAN     14.05.1977    MARDİN
METİN ÖZCAN     17.11.1979    BURSA
METİN ÖZTÜRK    13.03.1977    ANKARA
METİN YILMAZ     19.01.1978    İSTANBUL
MEVLÜT CENGİZ    16.08.1979    ADANA
MEVLÜT KARABULUT    5.09.1979    KONYA
MEVLÜT MİLLİDERE    8.03.1980    KAYSERİ
MEVLÜT TOPTAŞ    29.07.1979    ANKARA
MİKAİL ÖZMEN    18.05.1977    KARS
MİRZA ÇETİN    17.06.1977    KAYSERİ
MİTHAT BOZKURT    26.10.1979    AMASYA
MİTHAT KARAZEHİR    30.03.1976    KAYSERİ
MİTHAT YAŞAR    17.10.1979    ADIYAMAN
MSTAFA KOYUNCU    20.07.1979    AMASRA
MUAMMER OĞUZ    12.12.1978    GAZİANTEP
MUAMMER YALÇIN    21.08.1980    ANTALYA
MUAMMER YILDIRIM    12.01.1979    İSTANBUL
MUHAMMED BAŞ    5.09.1979    İSTANBUL
MUHAMMED DİRİ    13.01.1979    SAMSUN
MUHARREM ÇÖLLÜ    ..........    K.MARAŞ
MUHARREM ERGEN    15.07.1980    İZMİR
MUHARREM GÖKTÜRK    15.04.1980    İZMİR
MUHARREM SOBUTAY    27.01.1979    ÇANAKKALE
MUHARREM VAROL    ........1977    KIRIKKALE
MUHARREM VURKAÇ    17.03.1978    ADANA
MUHİTTİN AKIN    12.03.1980    İSTANBUL
MUHİTTİN ATLI    3.09.1977    MERSİN
MUHİTTİN CANLIER    4.08.1977    ANKARA
MUHİTTİN OLCAY    19.05.1980    BİNGÖL
MUHSİN ASLAN    5.07.1980    İSTANBUL
MUHSİN TOKAT    18.04.1980    ORDU
MUHTEREM YÜZİÇİ    7.09.1980    ESKİŞEHİR
MURAT BULDAÇ    4.12.1978    ELAZIĞ
MURAT ÇALIŞKAN    1.09.1978    ANTALYA
MURAT İŞGAL    12.03.1980    TOKAT
MURAT KILIÇ     14.12.1978    İSTANBUL
MURAT MENTEŞ    23.08.1978    MALATYA
MURAT NAMA    4.06.1979    ADANA
MURAT OĞUZ    15.12.1978    ANKARA
MURAT ŞAHBAZ    16.01.1979    İSTANBUL
MURAT YILDIRIM    23.01.1980    ADANA
MURTAZA TOPKAYA    7.06.1980    KOCAELİ
MUSA AKÇAY    10.08.1979    İSTANBUL
MUSA AKIN     21.11.1978    DİYARBAKIR
MUSA ALTEN    24.12.1978    K.MARAŞ
MUSA DURAK    16.03.1980    DİYARBAKIR
MUSA KALE    3.09.1978    SİVAS
MUSA KAMER    17.11.1979    KARS
MUSA OĞUZ    3.09.1978    SİVAS
MUSA ÖNEN    28.07.1980    AMASYA
MUSA SARI    31.08.1979    MERSİN
MUSA TAŞ    29.07.1980    ANKARA
MUSA VURAL    25.08.1980    ANKARA
MUSA YALÇIN    16.05.1980    ADANA
MUSTAFA ABISIKELEŞ    31.07.1980    OSMANİYE
MUSTAFA AKIN    16.08.1978    AYDIN
MUSTAFA ALADAĞLI    10.07.1980    ADANA
MUSTAFA ALICI    16.07.1979    SAMSUN
MUSTAFA ANTEP    2.11.1979    ANKARA
MUSTAFA ARICA    20.07.1979    ANKARA
MUSTAFA ATEŞUÇAĞI    12.02.1979    GAZİANTEP
MUSTAFA AYBARLI    3.08.1980    ORDU
MUSTAFA BACAK    29.09.1978    ADANA
MUSTAFA BALAY    5.07.1980    İSTANBUL
MUSTAFA BALCI    27.07.1979    ANKARA
MUSTAFA BALIKÇI    2.01.1978    ANTALYA
MUSTAFA BARAN    16.10.1979    KIRŞEHİR
MUSTAFA BAŞKAPAN    31.03.1980    İSTANBUL
MUSTAFA BAŞOĞLU    4.11.1977    ANKARA
MUSTAFA BAYTEKİN    14.06.1980    İSTANBUL
MUSTAFA BENLİOĞLU    12.03.1980    İSTANBUL
MUSTAFA BERÇİN    30.04.1979    ADANA
MUSTAFA CENGİZ ERKMEN    3.06.1980    İSTANBUL
MUSTAFA COŞKUN    6.10.1979    ADANA
MUSTAFA ÇADIRLI    18.12.1979    TOKAT
MUSTAFA ÇAKMAK    14.07.1980    İSTANBUL
MUSTAFA ÇANKAYA    …….....    SAMSUN
MUSTAFA ÇELİK    30.08.1976    MALATYA
MUSTAFA ÇELİK    20.04.1979    ORDU
MUSTAFA ÇERÇİ    25.08.1980    ELAZIĞ
MUSTAFA ÇİFTÇİ    29.03.1979    GAZİANTEP
MUSTAFA ÇİFTÇİ    14.02.1979    GAZİANTEP
MUSTAFA ÇİL     18.02.1980    ORDU
MUSTAFA DAŞTANGİL    19.03.1979    TOKAT
MUSTAFA DEMİR    24.06.1980    İSTANBUL
MUSTAFA DURSUN                                14.03.1979    SAMSUN
MUSTAFA EKER                                      30.08.1979    HATAY
MUSTAFA EKİNCİ                                   19.12.1978    ANKARA
MUSTAFA ELİTOK                                  28.03.1980    SAMSUN
MUSTAFA EMEKSİZ                               9.11.1978    ADANA
MUSTAFA EROĞLU    …….....    GAZİANTEP
MUSTAFA EROĞLU                                31.07.1980    İSTANBUL
MUSTAFA EROĞLU                                6.05.1980    SAMSUN
MUSTAFA EROL                                      1.03.1977    İSTANBUL
MUSTAFA ERTAŞ                                    17.05.1976    ERZURUM
MUSTAFA ERTUĞRUL TUNCER             2.09.1980    ANKARA
MUSTAFA ERYİĞİT    15.05.1979    GAZİANTEP
MUSTAFA FEVZİ ŞAHİN    10.02.1980    SAMSUN
MUSTAFA FIRDOLAŞ    19.05.1979    ADANA
MUSTAFA GENÇOĞLU    12.04.1980    İSTANBUL
MUSTAFA GÖKÇE    25.09.1979    GAZİANTEP
MUSTAFA GÖNÜL     9.03.1978    İZMİR
MUSTAFA GÜL     25.12.1979    TUNCELİ
MUSTAFA GÜNEŞ    22.06.1979    ANKARA
MUSTAFA HACIÖMEROĞLU    …….....1980    İSTANBUL
MUSTAFA HAKKI BAYIK    3.12.1978    URFA
MUSTAFA HAŞATLI    3.10.1978    İSTANBUL
MUSTAFA HAYAT     30.11.1979    IĞDIR
MUSTAFA İNANÇ    6.05.1979    URFA
MUSTAFA İŞLER    15.10.1980    İSTANBUL
MUSTAFA KABADAYI    18.01.1980    BURSA
MUSTAFA KADİR CANDAN    15.03.1979    KONYA
MUSTAFA KAHRAMAN    5.06.1969    GİRESUN
MUSTAFA KAHRAMAN    19.01.1978    K.MARAŞ
MUSTAFA KARA    7.04.1980    GAZİANTEP
MUSTAFA KARACA    19.09.1979    ADANA
MUSTAFA KARACAN    7.12.1978    ADANA
MUSTAFA KARACAOĞLU    13.08.1978    ESKİŞEHİR
MUSTAFA KAYA    7.02.1998    İSTANBUL
MUSTAFA KAZANCIOĞLU    18.06.1980    İSTANBUL
MUSTAFA KEMAL ALPER    29.05.1980    ADANA
MUSTAFA KEMAL ŞAHİN    5.04.1979    OSMANİYE
MUSTAFA KILIÇ    6.02.1980    İSTANBUL
MUSTAFA KILIÇARSLAN    31.03.1980    AĞRI
MUSTAFA KOÇAK    19.06.1979    ORDU
MUSTAFA KORKMAZ    15.09.1978    ELAZIĞ
MUSTAFA KÖŞELİ    20.03.1980    ANKARA
MUSTAFA KUŞASLAN    …….....1977    DİYARBAKIR
MUSTAFA LATİF KAZANCIOĞLU    18.09.1977    MALATYA
MUSTAFA MAĞAT    29.11.1978    URFA
MUSTAFA MARAŞLIOĞLU    26.04.1977    KAYSERİ
MUSTAFA NAİMOĞLU    13.02.1979    GAZİANTEP
MUSTAFA ÖNAL     7.08.1980    ANKARA
MUSTAFA ÖZ    31.07.1980    ADANA
MUSTAFA ÖZARSLAN    30.09.1979    AMASYA
MUSTAFA ÖZDEMİR    7.04.1980    SİNOP
MUSTAFA ÖZDEMİR    3.07.1980    ÇORUM
MUSTAFA ÖZDEMİROĞLU    7.12.1979    İZMİR
MUSTAFA PEHLİVANOĞLU    8.10.1980    ANKARA
MUSTAFA SAKAR    3.07.1980    ÇORUM
MUSTAFA SIR    14.03.1979    ADANA
MUSTAFA SİVRİ    12.03.1979    ANKARA
MUSTAFA SOYLU    5.07.1977    ADIYAMAN
MUSTAFA ŞAHİN    13.08.1979    HATAY
MUSTAFA ŞAHİN    5.04.1980    İSTANBUL
MUSTAFA ŞAHİN    15.04.1980    ANKARA
MUSTAFA TONYALI    27.01.1980    ARTVİN
MUSTAFA TUNA     6.01.1980    TRABZON
MUSTAFA TURAN    29.09.1980    ORDU
MUSTAFA TÜRKÖNE    23.06.1979    ANKARA
MUSTAFA USLU    22.12.1979    ESKİŞEHİR
MUSTAFA USUL    28.07.1980    ANKARA
MUSTAFA VAROL    8.09.1980    ORDU
MUSTAFA VURAL     26.08.1980    ANKARA
MUSTAFA YAĞIZ    26.02.1980    MERSİN
MUSTAFA YARDIMCI    16.11.1977    AĞRI
MUSTAFA YENİCİL    20.09.1979    ADANA
MUSTAFA YILDIRIM    5.02.1980    ADANA
MUSTAFA YILDIRIM    25.12.1979    İSTANBUL
MUSTAFA YILDIZ    14.10.1978    ANKARA
MUSTAFA YILMAZOĞLU    21.12.1979    İZMİR
MUSTAFA YİĞİT     24.05.1977    KONYA
MUSTAFA YÜCE    3.08.1979    ADANA
MUTLU ÜNLÜ    17.07.1979    İSTANBUL
MUZAFFER ATÇEKEN    31.01.1976    KONYA
MUZAFFER BAŞ    1.12.1979    İSTANBUL
MUZAFFER CANDOĞAN    18.06.1979    İSTANBUL
MUZAFFER ILGAR    4.06.1980    KARS
MUZAFFER TAŞ    16.01.1980    İSTANBUL
MÜCAHİT GÜLEÇ    13.01.1978    İSTANBUL
MÜJDAT GEZER    12.06.1979    İSTANBUL
MÜLAZIM ALUÇ    24.06.1980    KARS
MÜNİR ERENOĞLU    17.05.1977    ORDU
MÜRSEL BAL    24.11.1979    ANKARA
MÜRSEL BALOĞLU    3.12.1979    ELAZIĞ
MÜRSEL GÖDEKLİ     26.08.1980    ANKARA
MÜRSEL KARATAŞ    19.09.1979    İSTANBUL
MÜRSEL RÜZGAR    14.07.1980    İSTANBUL
MÜRSEL YILMAZ    22.07.1979    MERSİN
MÜRÜVVET KEKİLLİ    12.09.1980    ADANA
MÜSLÜM BİNGÖL    22.04.1980    URFA
MÜSLÜM DEMİRÖZ    1.06.1980    ADANA
MÜSLÜM GÜLMEZ    3.09.1978    SİVAS
MÜSLÜM KANLI    2.06.1980    URFA
MÜSLÜM SONER    29.04.1979    ADANA
MÜSLÜM TEKE    18.09.1979    ADANA
NACİ ALTINAL    8.12.1979    ADANA
NACİ ÜNAL    12.04.1980    ANKARA
NADİR ÜNAL    1.08.1979    HATAY
NAFİZ ERTÜRK    4.05.1979    ANKARA
NAFİZ ÖRGÜN    6.05.1980    DİYARBAKIR
NAİM YILDIRIM    4.04.1979    SAMSUN
NAZAN ÇALIŞKAN    4.06.1978    İSTANBUL
NAZIM ARPACI    30.07.1977    İSTANBUL
NAZIM KAN    5.06.1980    İSTANBUL
NAZIM MEHTERBAŞIOĞLU    8.08.1980    VAN
NAZİF BARAN    17.05.1979    DENİZLİ
NAZİLE KUŞAN    15.08.1980    ADANA
NAZMİ ARI    1.05.1977    İSTANBUL
NAZMİ GÜMÜŞ    3.07.1978    ANKARA
NEATİ ŞEN    23.03.1980    SAMSUN
NEBİ SOYLU    7.03.1978    HATAY
NECAT USLU    22.12.1979    ESKİŞEHİR
NECATİ ÇAKICI    18.09.1979    İSTANBUL
NECATİ ÇAKMAK    19.11.1979    ARTVİN
NECATİ ÇANGAL    11.08.1978    ANKARA
NECATİ ÇELİK    9.05.1980    DENİZLİ
NECATİ ÇİMEN    25.07.1980    ANKARA
NECATİ KANDEMİR    30.05.1980    ANKARA
NECATİ KAYA    24.03.1974    TOKAT
NECATİ ÖZDEMİR    11.09.1978    ADANA
NECATİ PARMIŞ    23.12.1978    K.MARAŞ
NECATİ UYGUR    4.12.1980    ALMANYA
NECDET DUMANAY    3.04.1975    ANKARA
NECDET KOCABIYIK    7.03.1980    İSTANBUL
NECDET NEME    24.06.1980    İSTANBUL
NECDET ORMANCI    1.10.1979    ADANA
NECDET SALİH    30.06.1976    TRABZON
NECDET TUNA    13.12.1978    ELAZIĞ
NECİP ALTINOK    21.11.1978    ANKARA
NECİP YILMAZ    11.07.1978    GAZİANTEP
NECMETTİN CANGÖRE    13.11.1979    İSTANBUL
NECMETTİN KORKMAZ    2.04.1980    İSTANBUL
NECMETTİN ÜNAL    12.04.1980    ANKARA
NECMETTİN YILDIZ    15.02.1980    IĞDIR
NECMİ BİLGİN    21.01.1980    AFYON
NECMİ TERCAN    9.02.1979    İSTANBUL
NEDİM KANDEMİR    2.07.1980    İSTANBUL
NEVRUZ KOÇ    29.01.1978    KARS
NEVZAT ÇELİK    4.08.1980    ESKİŞEHİR
NEVZAT ÇETİN    10.08.1979    GAZİANTEP
NEVZAT KARADEMİR    27.12.1979    İZMİR
NEVZAT KARAYÜN    ….10.1986    ORDU
NEVZAT OCAK    28.07.1980    MARDİN
NEVZAT ÜLKER    24.04.1977    TRABZON
NEVZAT YILMAZ    25.08.1980    ADANA
NEZİHA KUŞAN    15.08.1980    ADANA
NİHAL ÇİZMECİOĞLU    13.11.1979    URFA
NİHAT AKARCA    28.03.1980    UŞAK
NİHAT AKSU    30.05.1980    ESKİŞEHİR
NİHAT ALBAYRAK    27.06.1979    İZMİR
NİHAT BAYRAM    30.11.1978    URFA
NİHAT HÜRCAN    19.07.1980    İSTANBUL
NİHAT KILIÇ    15.12.1979    MERSİN
NİHAT UYGUN    30.01.1997    İSTANBUL
NİLGÜN ALTINOK    24.06.1980    İSTANBUL
NİYAZİ BALCI    24.04.1980    İSTANBUL
NİYAZİ ŞAHİN    7.08.1980    KOCAELİ
NİYAZİ TORLUOĞLU    16.08.1980    ORDU
NİYAZİ ULUDAĞ    14.06.1980    ORDU
NİZAMETTİN AKBAŞ    19.06.1985    BURSA
NİZAMETTİN ERDOĞAN    14.08.1980    KIRŞEHİR
NİZAMETTİN KORKMAZ    13.09.1979    ANKARA
NUMAN İNCE    26.12.1978    İSTANBUL
NURAMİN CİRİT    9.03.1980    İSTANBUL
NURAYDIN BULUT    4.09.1979     ADANA
NURETTİN APUTKAN    27.06.1976    ANTALYA
NURETTİN BAĞIŞ    6.08.1979    KARS
NURETTİN ÇETİN     16.05.1979    ANKARA
NURETTİN ESKİCİ    30.09.1980    ORDU
NURETTİN KILIÇ    5.02.1980    İSTANBUL
NURETTİN KOÇ    27.06.1980    İSTANBUL
NURETTİN TEMİZ    15.05.1980    İZMİR
NURETTİN YILDIZ    5.09.1980    ESKİŞEHİR
NURİ ASLAN    23.12.1978    K.MARAŞ
NURİ BAHADIR    8.12.1979    UŞAK
NURİ BASIBEK    17.07.1980    TOKAT
NURİ BİÇİM    1.03.1980    ORDU
NURİ DEMİRBAŞ    10.05.1980    KOCAELİ
NURİ FIRAT    12.07.1980    GAZİANTEP
NURİ TEKİN    30.05.1980    İSTANBUL
NURİ YAŞAR    9.02.1980    GAZİANTEP
NURTEN DURMUŞ    5.11.1980    İSTANBUL
NURULLAH CEREN    8.08.1978    K.MARAŞ
NURZAT KOYUNOĞLU    19.07.1980    MALATYA
NUSRET AKBAL    17.05.1980    MALATYA
NUSRET KABADAYI    ………..1980    URFA
NUSRET SEVEN    29.11.1979    İSTANBUL
OĞUZ GEZER    21.03.1978    ELAZIĞ
OĞUZHAN AKINCI    12.01.1979    İSTANBUL
OKTAY ÇETİNKAYA    28.01.1977    ANKARA
OKTAY ORBEY    26.04.1979    ORDU
ORHAN ALBAYRAK    1.03.1994    ADANA
ORHAN ALTUN    11.01.1980    İSTANBUL
ORHAN BARUT    21.09.1979    İSTANBUL
ORHAN BİLİCİ    12.01.1978    BURSA
ORHAN BÖLÜKBAŞI    7.04.1980    İSTANBUL
ORHAN ÇAKIR    29.09.1978    ANKARA
ORHAN KADİR ÖĞÜTÇÜ    30.05.1980    İSTANBUL
ORHAN KAPLAN    8.03.1980    ANKARA
ORHAN ÖZBAY    13.11.1979    GAZİANTEP
ORHAN SEÇİLMİŞ    17.09.1976    ANKARA
OSMAN AĞIR    19.10.1979    ANKARA
OSMAN AKSU    4.06.1980    ÇORUM
OSMAN ANDIZ    23.12.1978    K.MARAŞ
OSMAN ARICA    22.12.1978    ADANA
OSMAN BAŞARAN    25.11.1979    KIRKLARELİ
OSMAN BİLGİLİ    30.06.1980    AMASYA
OSMAN CAN    ….10.1980    İSTANBUL
OSMAN ÇAPA    2.08.1980    İSTANBUL
OSMAN DAMYAN    22.04.1979    MANİSA
OSMAN DEMİR    15.08.1980    ORDU
OSMAN DİKİCİ    26.11.1979    İSTANBUL
OSMAN DİNLER    13.06.1980    ADANA
OSMAN GEDİKLİ    7.04.1980    TRABZON
OSMAN GÜÇLÜ    24.08.1979    ESKİŞEHİR
OSMAN GÜNAYDIN    19.11.1979    ANKARA
OSMAN İNAL    26.08.1979    ANKARA
OSMAN KALIP    30.05.1980    URFA
OSMAN KARA    2.06.1980    ÇORUM
OSMAN KAVCAR    22.08.1979    DENİZLİ
OSMAN KOLCU    22.06.1980    BURSA
OSMAN MALLI    14.06.1980    ADANA
OSMAN ŞAHİN     26.11.1978    BURSA
OSMAN TAN    14.05.1979    SAMSUN
OSMAN TERDİ    20.08.1980    MALATYA
OSMAN TÜM    27.12.1979    ELAZIĞ
OSMAN UĞUR ÖZAYDIN    27.01.1979    UŞAK
OSMAN ÜLKER    31.07.1980    BURSA
OSMAN ÜNAL    21.04.1980    ANKARA
OSMAN YOKUŞ    29.08.1980    KOCAELİ
OSMAN ZEKİ KAPTAN    21.08.1980    İSTANBUL
OSMANÖZTAŞ    13.08.1978    MANİSA
ÖKKEŞ ÇAKMAK    29.06.1979    K.MARAŞ
ÖKKEŞ DALKIRAN    23.12.1978    K.MARAŞ
ÖKKEŞ İNCE    23.12.1978    K.MARAŞ
ÖMER AKSAK    3.09.1978    SİVAS
ÖMER ASLAN    5.06.1980    MALATYA
ÖMER ATILGAN    26.10.1977    DİYARBAKIR
ÖMER AYDIN    12.08.1978    GAZİANTEP
ÖMER BAYRAKTAR    17.03.1978    İSTANBUL
ÖMER BİLGEN    27.12.1978    İSTANBUL
ÖMER DAĞLI    9.11.1979    KONYA
ÖMER DEMİR    25.12.1979    ORDU-AYBASTI
ÖMER DUYMAÇ    5.06.1980    İSTANBUL
ÖMER FARUK ARITICI    27.05.1980    ADANA
ÖMER FARUK BİNGÖL    22.05.1980    ANKARA
ÖMER FARUK ÖZKAN    26.10.1979    ADANA
ÖMER GENİŞHAN    19.03.1978    KONYA
ÖMER GÜLPOLAT    23.11.1979    İSTANBUL
ÖMER KARADENİZ    5.09.1979    YOZGAT
ÖMER KARAOSMANOĞLU    20.12.1979    ANKARA
ÖMER KESTENLİ    22.08.1979    MERSİN
ÖMER KRAL    22.11.1980    İSTANBUL
ÖMER NACİ BAYYURT    7.07.1980    İSTANBUL
ÖMER ÖZKAN     27.10.1979    ADANA
ÖMER SABİT SAN    ……………    ORDU
ÖMER TUNÇKANAT    4.08.1980    NİĞDE
ÖMER UĞRAŞ    29.01.1980    İSTANBUL
ÖMER UĞURLU DOĞAN    17.01.1980    ADANA
ÖMER YILDIZ    11.09.1980    ORDU
ÖMER YUMAK    28.07.1980    İSTANBUL
ÖZCAN AYTEKİN    12.07.1978    İSTANBUL
ÖZCAN ÇAVUŞOĞLU    28.08.1980    AYDIN
ÖZCAN DOYUK    18.09.1979    ADANA
ÖZCAN KARABULUT    24.01.1980    İZMİR
ÖZCAN KORKMAZ    16.06.1980    İSTANBUL
ÖZCAN MERT    1.06.1980    ADANA
ÖZDEMİR AKTAŞ    28.02.1980    İSTANBUL
ÖZKAN TEKİN    24.11.1980    ANKARA
RAAMİZ KARMUT    18.07.1979    MERSİN
RAFET DEMİR    9.05.1978    İSTANBUL
RAFET DEMİR    7.10.1980    BURSA
RAGIP KAFALI    10.01.1980    ADANA
RAHMİ AĞBULUT    7.08.1978    IĞDIR
RAHMİ AKTAŞ    15.04.1979    BOLU
RAHMİ ATALAY DEDAVİ    18.04.1979    İZMİR
RAHMİ ŞAHİN     6.02.1978    ELAZIĞ
RAMAZAN ABİŞ    11.11.1978    ADANA
RAMAZAN AKARSU    29.09.1980    ORDU
RAMAZAN ARI    22.04.1980    ANKARA
RAMAZAN BAHAR     24.01.1977    MALATYA
RAMAZAN BAYRAM    9.08.1980    MALATYA
RAMAZAN ÇELİK    8.07.1995    İSTANBUL
RAMAZAN DAĞLI    28.01.1980    MUĞLA
RAMAZAN GÖÇERHAN    26.06.1979    URFA
RAMAZAN GÖKKAYA    24.07.1980    ESKİŞEHİR
RAMAZAN GÜNDÜZ    21.06.1980    ORDU
RAMAZAN GÜZEL    24.09.1978    ADANA
RAMAZAN KARA    2.07.1979    MERSİN
RAMAZAN KURT    2.08.1977    İSTANBUL
RAMAZAN NAZ    11.09.1995    SİİRT
RAMAZAN OĞUZ    19.08.1980    ANTALYA
RAMAZAN ŞAHİN    10.02.1979    ANKARA
RAMAZAN TURHAN    6.07.1977    ANKARA
RAMAZAN YEŞİLYAYLA    4.04.1975    BURDUR
RAMAZAN YÜKSEL    31.03.1980    MALATYA
RASİM MERT    18.08.1979    SAMSUN
RAŞİT GÜNDÜZ    15.01.1979    TRABZON
RAUF YARDIMCI    16.05.1980    İSTANBUL
RECAİ LİMON    8.04.1980    AMASYA
RECAİ SAKA    29.04.1980    İSTANBUL
RECEP ALTAY KIZILTAŞ    29.01.1979    İSTANBUL
RECEP ALTIPARMAK    19.01.1979    BATMAN
RECEP AYNA    10.09.1978    KIBRIS
RECEP ÇAKIR    14.01.1980    İSTANBUL
RECEP GÖK    26.09.1980    ANKARA
RECEP HAŞATLI    3.10.1978    İSTANBUL
RECEP KÖSE    27.07.1988    AYDIN
RECEP ŞEN    2.04.1980    İSTANBUL
RECEP ŞENEL    27.07.1980    ORDU
RECEP ŞİRVAN    24.11.1976    MANİSA
REFİK ASLAN    2.09.1980    ANKARA
REFİK AYNA    10.09.1978    KIBRIS
REMZİ KÜTÜKÇÜ    4.08.1977    ANKARA
RESUL ERDAL AKÇAY    25.07.1980    GAZİANTEP
RESUL KAYA    …….....    İSTANBUL
RESUL ŞAHİN    7.02.1980    SAMSUN
REŞAT ATALAY    16.04.1979    İZMİR
REŞAT KILIÇ    10.04.1979    AMASYA
REŞAT TÜRKEŞ    22.02.1973    İSTANBUL
REYHAN KUZU    1.08.1980    ORDU
RIFAT AZİTİ    13.07.1979    IĞDIR
RIFAT GENÇ    18.05.1978    ARTVİN
RIFAT İÇ    23.06.1980    ANKARA
RIFAYİ KURT    12.03.1980    ADANA
RIFKI ERTUĞRUL    6.02.1980    KAYSERİ
RIZA DİRİCAN    2.08.1980    ANKARA
RIZA SOYDAŞ    9.08.1980    ESKİŞEHİR
RUHİ ALTINTAŞ    6.12.1979    ANKARA
RUHİ KILIÇKIRAN    4.01.1968    ANKARA
SABAHATTİN DURU    29.12.1980    …………….
SABRİ AKYURT    1.06.1978    KARS
SABRİ KIRAN    27.06.1978    İSTANBUL
SABRİ SARISAÇ    6.09.1995    VAN
SABRİ TABAK    24.09.1979    İSTANBUL
SABRİ TAŞDEMİR    8.04.1978    ANKARA
SABRİYE ATMACA    7.04.1980    İSTANBUL
SACİT ÇEYİZ    11.04.1980    ANKARA
SADETTİN ATLI    11.12.1980    MERSİN
SADETTİN DİRGEN    21.06.1980    MUĞLA
SADETTİN KÖRÜKLÜOĞLU    27.06.1980    MUŞ
SADETTİN MANGA    12.01.1978    EDİRNE
SADETTİN YILLDIK    21.09.1978    İSTANBUL
SADIK ACAR    22.03.1979    GAZİANTEP
SADIK KAMİLOĞLU    24.09.1979    SAMSUN
SADIK ÖZKAN    22.08.1980    ANKARA
SADIK YILMAZ    20.11.1979    ELAZIĞ
SADULLAH YILDIRIM    13.05.1980    SİNOP
SAFFET ÇELİK    14.05.1980    İZMİR
SAHİP TAHMAZOĞLU    6.08.1980    ORDU
SAİD DELİOĞLU    27.04.1980    GAZİANTEP
SAİM AYAS    8.02.1980    ANKARA
SAİT ACAR    30.01.1977    İZMİR
SAİT ARİ    10.08.1993    BİNGÖL
SAİT BAYIK    10.07.1977    URFA
SAİT DOĞAN    16.08.1980    GAZİANTEP
SAİT VEDAT ÖZBEK    16.08.1980    SAMSUN
SALİH     9.10.1980    ORDU
SALİH AKSAKAL    28.03.1980    TRABZON
SALİH AKYILDIZ    24.02.1980    İSTANBUL
SALİH BOZKURT    12.03.1980    İSTANBUL
SALİH BOZKURT    23.06.1980    ORDU
SALİH GÜL    20.03.1980    İSTANBUL
SALİH KARATUZLA    18.07.1980    ORDU
SALİH KOSOVALI    22.05.1980    KARABÜK
SALİH ÖZDENOĞLU    6.06.1980    DİYARBAKIR
SALİH PEHLİVAN    23.09.1979    MANİSA
SALİH TEKGÖZ    2.09.1979    HATAY
SALİH TUNCER    23.06.1979    İSTANBUL
SALİH ULU    17.03.1978    İSTANBUL
SALİH YILDIRIM    8.06.1979    ADANA
SALİH ZİNCİR    19.05.1980    KÜTAHYA
SALİM DORUK    20.02.1980    SİVAS
SALİM SAK    1.04.1980    ANKARA
SAMET ASLAN    30.12.1987    AĞRI
SAMİ AVCI    28.09.1978    ADANA
SAMİ BARLIK    16.05.1979    GAZİANTEP
SAMİ CAMCI    31.12.1979    SİVAS
SAMİ ÇELİK    ………………    ORDU
SAMİ NAKİPOĞLU    10.03.1979    ADIYAMAN
SAMİ TEZERER    16.05.1980    ADANA
SAMİ YAYILKAN    21.07.1980    ANKARA
SATILMIŞ ALTIN    30.08.1979    İSTANBUL
SATILMIŞ BADEMCİ    3.08.1980    ANKARA
SATILMIŞ CAN    18.05.1998    İSTANBUL
SATILMIŞ YALÇIN    24.04.1980    ANKARA
SAVAŞ SABRİ AYKURT     1.06.1978    KARS
SAVAŞKAN ARSAL     18.06.1980    İSTANBUL
SAYGIN SÜMER     17.01.1980    TOKAT
SEBAHATTİN BALLI     31.07.1980    BURSA
SEBAHATTİN DUMLU     17.02.1980    ORDU
SEBAHATTİN GÜLDANE    16.07.1980    UŞAK
SEBAHATTİN GÜLER     4.09.1976    ELAZIĞ
SEDAT ERDEMİR     11.03.1979    ADANA
SEDAT GÜNGÖR    4.12.1979    ANKARA
SEDAT HACIOĞLU     12.05.1980    ARTVİN
SEDAT KÜLLAÇ     23.04.1980    TRABZON
SEDAT ŞEN     8.08.1979    İSTANBUL
SEDAT YANLIZCA     15.05.1978    ANKARA
SEFA AYDIN BALTACIOĞLU     18.05.1979    ANTALYA
SEFA ERDEM     28.04.1979    HATAY
SEFA KOL     16.05.1980    ORDU
SEFA YILMAZ     20.04.1979    ADANA
SELAHATTİN AKINTÜRK     12.09.1979    URFA
SELAHATTİN AKKAYA     28.03.1978    GAZİANTEP
SELAHATTİN BEKLER     26.12.1979    İSTANBUL
SELAHATTİN ÇAKAL     15.02.1976    TOKAT
SELAHATTİN ÇEVİK     28.07.1979    İSTANBUL
SELAHATTİN ÇİFTEL     28.03.1978    GAZİANTEP
SELAHATTİN DOĞAN     4.08.1977    ANKARA
SELAHATTİN KOÇAK     31.01.1979    İSTANBUL
SELAHATTİN ÖZAĞDAŞ     6.12.1979    KARS
SELAHATTİN SAYIM     3.07.1980    ANKARA
SELAHATTİN SEVİNÇ     25.08.1980    ANKARA
SELAHATTİN SİYAMBAŞI     6.07.1980    GAZİANTEP
SELAHATTİN ŞİMŞEK     30.11.1979    İSTANBUL
SELAHATTİN YARAR     …..05.1980    SAMSUN
SELAMİ BAŞARAN     21.02.1979    ANKARA
SELAMİ DURMUŞ    12.10.1981    GİRESUN
SELÇUK DURACIK     5.06.1983    İZMİR
SELÇUK KAZIM DURAKOĞLU     31.07.1980    GAZİANTEP
SELÇUK SARIDOĞAN     6.05.1978    OSMANİYE
SELİM ÇELİK     20.12.1979    UŞAK
SELİM TANRIVERDİ     10.09.1980    ANKARA
SELİN BOZKURT FENDOĞLU     17.04.1978    MALATYA
SEMAİ ÖZCAN     9.09.1980    MALATYA
SEMAVİ ÇETİNER    17.05.1979    İSTANBUL
SERDAR ARAS     27.04.1980    IĞDIR
SERDAR ERKENEZ     21.02.1980    İSTANBUL
SERDAR ÖĞE     7.07.1980    İSTANBUL
SERVET KURT     30.08.1980    GAZİANTEP
SEYDİ OLGUN     9.07.1980    GAZİANTEP
SEYDO KAHRAMAN     27.04.1979    URFA
SEYFETTİN GÜNAY     13.11.1979    KARS
SEYFETTİN GÜNDÜZ     23.05.1980    ADANA
SEYFETTİN PETEK     30.11.1979    UŞAK
SEYFETTİN YILDIZ     4.05.1980    ANKARA
SEYFİ (SEYFULLAH) DOĞAN     17.05.1979    İSTANBUL
SEYFİ GÜLER     26.09.1978    İSTANBUL
SEYFULLAH BULUT     1.12.1975    İSTANBUL
SEYFULLAH EKŞİOĞLU     16.06.1978    İSTANBUL
SEZAİ GÖNDOĞDU     1.10.1980    ORDU
SEZAİ GÜNGÖR    6.10.1979    ORDU
SEZAİ KÜÇÜKMALTEPE    27.11.1974    İZMİR
SEZAİ UÇAR    17.05.1979    MANİSA
SEZGİN ASYALI    4.06.1980    KARS
SIDDIK ÇÖKMEZ    30.08.1980    ANKARA
SIDDIK GÜLBEK    10.09.1980    ANKARA
SIDDIK TOKER    5.08.1980    MALATYA
SIRRI GÜLSOY    13.05.1979    ANKARA
SITKI AKTURAN    9.08.1979    BALIKESİR
SITKI AYDIN    10.07.1977    ANKARA
SITKI KAYIŞLI    19.05.1980    BURDUR
SITKI YILMAZ    20.01.1980    KARS
SİNAN GÜVEN    1.05.1978    İSTANBUL
SİNAN KOCA    17.03.1978    İSTANBUL
SİNAN SAVAŞ    12.01.1977    SİVAS
SİNAN YAVUZ    13.02.1980    İSTANBUL
SİTEMKAR BAŞBOĞA    7.05.1976    İSTANBUL
SONER İNAL    18.01.1978    ADANA
SUAT HAYRİ BALCI    27.07.1988    AYDIN
SUAT KILIÇARSLAN    23.11.1978    K.MARAŞ
SUAT KÜRŞAT    22.03.1977    İZMİR
SUAT ÖLMEZLİ    ……………    TUNCELİ
SUBAY ÇİFTÇİ    25.07.1978    HATAY
SULHİ AKSOY    8.06.1980    HATAY
SULTAN KARALI    11.07.1980    RİZE
SUPHİ ALMAZ    16.03.1980    URFA
SÜLEYMAN ARİ    23.09.1993    BİNGÖL
SÜLEYMAN ASLAN    19.06.1978    İSTANBUL
SÜLEYMAN AYDOĞAR    23.12.1978    K.MARAŞ
SÜLEYMAN BORAN    19.04.1979    ADANA
SÜLEYMAN ÇOLAK    19.07.1979    İSTANBUL
SÜLEYMAN GONCA    1.07.1980    DENİZLİ
SÜLEYMAN GÜLŞEN    27.05.1980    İSTANBUL
SÜLEYMAN KÖMEKÇİ    4.09.1980    ADANA
SÜLEYMAN MARDİN    24.12.1979    MANİSA
SÜLEYMAN ÖZMEN    23.03.1970    ANKARA
SÜLEYMAN SAMİ ÖZER    9.08.1980    ANKARA
SÜLEYMAN TOPAK    26.11.1979    KAYSERİ
SÜLEYMAN TÜMAY    10.10.1978    ANKARA
SÜLEYMAN YILMAZ    12.08.1979    İSTANBUL
ŞABAN AKBAŞ    21.01.1999    İSTANBUL
ŞABAN ALİ TERZİBAŞ    1.02.1980    İSTANBUL
ŞABAN BOZKURT    17.04.1977    AYDIN
ŞABAN ÇEVİK    6.04.1979    ÇANKIRI
ŞABAN EĞİLİ    13.06.1979    SAMSUN
ŞADİ YILMAZ    6.01.1978    ELAZIĞ
ŞAHAP ESEN    9.09.1980    ESKİŞEHİR
ŞAHAP ÖZELÇİ    23.06.1980    MALATYA
ŞAHİN BİNGÖL    23.12.1979    ANKARA
ŞAHİN BUYRUK BİLEN    19.01.1978    KONYA
ŞAHİN DEMİRKAYA    15.03.1979    TOKAT
ŞAHİN EKERBİÇER    17.10.1980    ADANA
ŞAKİR BALTA    20.11.1979    UŞAK
ŞAKİR ÇETİNTAŞ    20.06.1980    İSTANBUL
ŞAKİR ÇIRAKOĞLU    2.01.1978    ARTVİN
ŞAKİR KARAKAŞ    7.06.1978    ANKARA
ŞAKİR YİĞİT    24.02.1994    MALATYA
ŞAMİL YİĞİTÖZÜ    23.12.1978    URFA
ŞENEL OKTAY    8.09.1980    İSTANBUL
ŞENER ALTUNTAŞ  (ALTINDAĞ)    16.06.1980    ORDU
ŞENER ŞAHİN     4.07.1978    URFA
ŞENER ŞAMİL ÖZTÜRK    30.10.1979    YOZGAT
ŞENOL CIRAK    25.12.1978    ADANA
ŞENOL DEMİROĞLU    21.05.1979    ADANA
ŞERAFETTİN AKBAŞ    10.10.1979    AYDIN
ŞERAFETTİN ÇANKAYA    14.02.1980    İSTANBUL
ŞERAFETTİN KARCI    24.10.1979    ESKİŞEHİR
ŞERAFETTİN KARGIN    27.08.1979    SAMSUN
ŞERAFETTİN YILMAZ    28.12.1979    BURSA
ŞEREF ŞAHİN     30.12.1977    ANKARA
ŞEREF TUNCER    6.06.1979    UŞAK
ŞERİF ÇOBANOĞLU    18.04.1980    MERSİN
ŞERİF ÇORBACIOĞLU    8.04.1977    İSTANBUL
ŞERİF NEİDİM    19.04.1978    İSTANBUL
ŞERİF ÖZÇUBUKÇU    24.12.1978    GAZİANTEP
ŞERİFE ÇİL     5.06.1977    KONYA
ŞEVKİ DEMİR    17.01.1978    NİĞDE
ŞEYDA ERTAN    15.03.1979    ANTALYA
ŞUAYP DOĞAN    ……01.1980    …………….
ŞUAYP TOPUZ    6.08.1980    ORDU
ŞÜKRÜ AKDOĞAN    6.08.1980    ORDU
ŞÜKRÜ AYDIN    13.09.1979    ADANA
ŞÜKRÜ BÖLÜKBAŞI    7.04.1980    İSTANBUL
ŞÜKRÜ CENGİZ    20.11.1979    İSTANBUL
ŞÜKRÜ ÇETİNEL    15.06.1980    ADANA
ŞÜKRÜ DEŞİK    7.11.1979    URFA
ŞÜKRÜ FİDAN    24.08.1979    ANKARA
ŞÜKRÜ GAZİ    ……06.1980    ORDU
ŞÜKRÜ GÜNDÜZ    21.06.1980    ORDU
ŞÜKRÜ HOŞCAN    31.10.1979    ADANA
ŞÜKRÜ KOÇAK    2.03.1980    ANKARA
ŞÜKRÜ ÖZDEMİR    15.02.1979    KOCAELİ
ŞÜKRÜ ÖZTÜRK    23.01.1980    URFA
ŞÜKRÜ SANCAK    20.12.2000    İSTANBUL
ŞÜKRÜ TOK    10.08.1980    ANKARA
ŞÜKRÜ YILDIRIM    2.01.1980    ESKİŞEHİR
TACETTİN AKKAŞ    23.07.1980    MANİSA
TACETTİN AMUCA    3.01.1979    MARDİN
TACETTİN KÖSRETAŞ    11.10.1979    İSTANBUL
TACETTİN YAVUZ    4.08.1979    İSTANBUL
TAHİR DERE    18.05.1979    ANTALYA
TAHİR FİDAN TEK    4.10.1979    ANKARA
TAHİR KÖKÇÜ    18.04.1978    MALATYA
TAHİR ÖZYAZGAN    10.10.1978    MALATYA
TAHİR ŞAHİN    31.12.1979    İSTANBUL
TAHSİN ESMER    19.07.1979    İSTANBUL
TAHSİN KAHRAMAN    25.06.1980    İSTANBUL
TAHSİN KESKİNER    10.05.1980    ANKARA
TAHSİN ÖZ     28.08.1979    ANKARA
TALAT DİŞ    6.09.1978    ELAZIĞ
TALİH ÖZER    5.09.1980    ADANA
TALİP ÖZTÜRK    27.09.1979    ANKARA
TAMER DEMİREL    5.06.1980    İSTANBUL
TAMER ÖZDEMİR    24.10.1979    İSTANBUL
TANER KALKANCI    21.03.1979     BURSA
TAYFUN KARABAL    12.09.1979    İSTANBUL
TAYFUN SEPETÇİ    24.08.1980    İSTANBUL
TAYFUN YAMAN    2.05.1979    İSTANBUL
TAYYİP ERTUĞ    14.04.1981    İSTANBUL
TEKİN BİLİÇ    14.08.1978    İSTANBUL
TEMEL ÇALGICI    14.05.1980    ORDU
TEVFİK ALKAN    17.12.1979    İSTANBUL
TEVFİK SEÇİLMİŞ    17.10.1979    ADIYAMAN
TEYMEZ YILDIRIMTÜRK    …………1980    KARS
TİLLO UÇAK    22.08.2014    BİTLİS
TİMUR DEMİR    1.05.1976    İSTANBUL
TORUN TURAN    12.02.1976    ERZİNCAN
TUFAN TURAN    15.05.1980    ORDU
TUNCAY ONATCA    4.06.1979    İSTANBUL
TUNCAY TERZİ    1.02.1980    HATAY
TUNÇ DUYMAÇ    5.06.1980    İSTANBUL
TURAN DOĞAN    17.07.1980    İSTANBUL
TURAN İBRİM     29.04.1980    İZMİR
TURAN SEZER    10.10.1978    KOCAELİ
TURAN TANER    4.07.1980    ORDU
TURAN TEKİN TONGAÇ    13.11.1979    ORDU
TURGAY DUMANLI    30.04.1979    İSTANBUL
TURGAY KESEN    26.09.1979    İSTANBUL
TURGAY UYSAL    25.07.1979    ANTALYA
TURGAY YETKİN    3.06.1978    URFA
TURGUT AYDIN    21.07.1980    İSTANBUL
TURGUT ÇELME    8.07.1980    İSTANBUL
TURGUT DEMİRKAYA    19.11.1988    AĞRI
TURGUT DENİZ    8.07.1980    İSTANBUL
TURGUT TORUN    28.06.1979    ARTVİN
TURHAN SELEHATTİN İZZET    29.05.1979    KAYSERİ
UĞUR ERKENEZ    21.02.1980    İSTANBUL
UĞUR GÖKYİĞİT    9.09.1980    ARTVİN
UĞUR SELVİ    19.01.1978    KONYA
ÜMİT BEYAZÇAVDAR    11.01.1971    TRABZON
ÜMİT HASPOLAT    8.06.1980    İSTANBUL
ÜMİT KAPUCU    3.07.1980    ANKARA
ÜZEYİR DOĞAN    10.09.1979    İSTANBUL
VAHAP POLAT    16.07.1980    DİYARBAKIR
VAHDETTİN KARAASLAN    30.11.1979    UŞAK
VAHİT ÖCEL    28.06.1980    ANKARA
VAKIF OĞUZ    9.08.1980    KİLİS
VAKKAZ DALKILIÇ    19.12.1979    MERSİN
VEDAT ASLANKARA    3.01.1979    TRABZON
VEDAT GÖKDEMİR    14.04.1978    MALATYA
VEDAT TUTAŞ    26.09.1978    İZMİR
VELİ İNCE    29.10.1978    ADANA
VELİ KILIÇ    5.02.1980    İSTANBUL
VELİ YORGANCI    14.11.1980    İSTANBUL
VELİCAN ODUNCU    16.07.1988    GAZİANTEP
VEYSEL ÇİRİŞÇİOĞLU    9.07.1980    ANKARA
VEYSEL EKER    23.09.1979    ADANA
VEYSEL ERASLAN    25.06.1980    KÜTAHYA
VEYSEL KELEŞ    30.12.1978    TUNCELİ
VEYSEL TUNÇÖZ    22.07.1980    ADANA
VURAL ERİM    10.01.1979    ANKARA
YAHYA AKSAKAL    12.02.1979    ADANA
YAHYA AKTAŞ    14.11.1977    UŞAK
YAHYA BARAN    4.06.1980    ÇORUM
YAHYA GÖZÜTOK    22.08.1980    ANKARA
YAHYA KAYACI    27.07.1979    ADANA
YAKUP CEMGİZ YUMAKOĞLU    20.08.1980    RİZE
YAKUP İNAN     31.10.1979    ORDU
YALÇIN BORA    20.10.1978    KARS
YALÇIN HÖYÜK    20.02.1980    İSTANBUL
YALÇIN SATICI    10.04.1980    İSTANBUL
YASİN AKGÜL    3.09.1980    ADANA
YASİN KAPLAN    14.03.1980    GAZİANTEP
YASİN UÇAR    12.09.1978    ELAZIĞ
YAŞAR AKSU    23.08.1980    ORDU
YAŞAR BEDER    16.06.1980    İSTANBUL
YAŞAR BOSTANCI    26.10.1979    AMASYA
YAŞAR CANIKLIGİL    18.11.1978    İSTANBUL
YAŞAR ÇEKİÇ    1.08.1979    ADANA
YAŞAR DEMİRTAŞ    27.07.1980    ANKARA
YAŞAR DOĞAN    16.03.1980    ANKARA
YAŞAR DURUKAN    23.12.1979    AYDIN
YAŞAR IŞIK    ……….1980    ORDU
YAŞAR KANMAZ    3.12.1979    ESKİŞEHİR
YAŞAR KELEŞ    5.09.1980    HATAY
YAŞAR KILIÇ    18.08.1977    ANKARA
YAŞAR KILIÇ    27.08.1980    ESKİŞEHİR
YAŞAR KÖKSAL    3.06.1980    AFYON
YAŞAR ÖZCİVLEZ    6.10.1975    İSTANBUL
YAŞAR ŞANLI    23.08.1980    ADANA
YAŞAR ŞENGÜL    ….06.1980    İSTANBUL
YAŞAR TOPCU    13.11.1977    İSTANBUL
YAŞAR TÜMAY    14.06.1980    İSTANBUL
YAŞAR UYTUN    2.04.1979    TUNCELİ
YAŞAR YAZICI    27.07.1988    AYDIN
YAVUZ AYDIN    17.05.1979    MANİSA
YAVUZ AYDIN    21.06.1980    ORDU
YAVUZ ÇALIŞKAN    24.01.1977    HATAY
YAVUZ DURSUN    ….03.1980    İZMİR
YAVUZ ÖZKAYA    12.01.1979    ADANA
YAVUZ PİLOT    ….08.1978    ELAZIĞ
YAVUZ SONBAY    16.01.1980    ARTVİN
YAVUZ TAMTÜRK    4.01.1980    İSTANBUL
YAVUZ TURHAN    6.03.1980    ANKARA
YEKTA ASLAN    11.03.1979    MARAŞ
YILDIRIM AKDOĞAN    8.08.1979    MANİSA
YILMAZ BERBER    18.05.1980    KARS
YILMAZ İSTİF    22.03.1980    SAMSUN
YILMAZ KAYMAKÇI    17.03.1977    İSTANBUL
YILMAZ KESKİNDEMİRCİ    8.03.1976    ESKİŞEHİR
YILMAZ KIZILAY    18.09.1979    ADANA
YILMAZ ÖZKOÇ    4.02.1980    İSTANBUL
YILMAZ TAŞKIN    18.10.1979    KOCAELİ
YUNUS BEDEL    13.01.1978    KONYA
YUNUS CEYLAN    11.01.1976    ANKARA
YUNUS DOĞAN    5.12.1976    OSMANİYE
YUNUS İBİŞ    14.08.1979    İSTANBUL
YUNUS SOLMAZ    30.08.1980    ANKARA
YUNUS ŞAHAN    1.01.1980    ESKİŞEHİR
YUNUS UZUN    18.01.1988    AYDIN
YUSUF AYDIN    30.03.1980    İSTANBUL
YUSUF BAHRİ GENÇ    13.05.1979    İSTANBUL
YUSUF BAŞ    26.12.1979    ANKARA
YUSUF ÇAM    8.04.1979    MALATYA
YUSUF ÇETİN    27.07.1980    MERSİN
YUSUF ÇOBANOĞLU    9.04.1980    İSTANBUL
YUSUF İMAMOĞLU    8.06.1970    İSTANBUL
YUSUF KAPLAN    25.08.1980    ANKARA
YUSUF KAYA    3.06.1980    ALMANYA
YUSUF MURATOĞLU    4.08.1980    RİZE
YUSUF TANIK    28.09.1976    İSTANBUL
YUSUF VURMAZ    31.08.1979    İSTANBUL
YUSUF YEKELER    8.10.1978    ANKARA
YÜCEL KAPISIZ    8.09.1979    BURSA
YÜKSEL BAL    28.12.1979    ANKARA
ZAEKİ AYDIN ÇALIK    4.09.1980    ORDU
ZAFER BACACI    19.03.1980    ANKARA
ZAHİD KOCA    20.10.1980    ADANA
ZAKİR ALKAN    6.06.1978    İSTANBUL
ZEKERİYA COŞKUNOĞLU    17.05.1980    KOCAELİ
ZEKERİYA KORKMAZ    22.02.1977    GAZİANTEP
ZEKİ BAŞKAYA    28.04.1980    İSTANBUL
ZEKİ BÜK    17.05.1977    İSTANBUL
ZEKİ ÇAKIR    ….03.1980    İSTANBUL
ZEKİ ERDOĞAN    18.06.1970    ANKARA
ZEKİ ESMER    15.06.1980    AYDIN
ZEKİ GÜLAY    19.12.1979    ORDU
ZEKİ KARTAL    ………1980    ORDU
ZEKİ KAYA    7.11.1979    UŞAK
ZEKİ MEMİLİ    3.04.1980    İSTANBUL
ZEKİ PARLAK    6.09.1978    GAZİANTEP
ZEKİ ŞAHİN    13.08.1979    İSTANBUL
ZEKİ ŞİRELİ    12.10.1978    MALATYA
ZEKİ YAMANKARA    14.08.1979    MANİSA
ZEKİ YILDIRIM    23.12.1978    K.MARAŞ
ZİHNİ DEMİR    10.08.1979    KAYSERİ
ZİKRİ ATMACA    3.03.1980    İSTANBUL
ZİYA AĞIRBAŞ    13.09.1978    İSTANBUL
ZİYA AKYÜZ    16.08.1978    URFA
ZİYA DİRİCAN    1.08.1980    ANKARA
ZİYA DURU    9.06.1978    KARAMAN
ZİYA KAFALI    29.05.1980    OSMANİYE
ZİYA TATLISU    8.09.1980    ANKARA
ZÜHTÜ GÜLER    3.09.1980    İSTANBUL
ZÜLFİKAR SEVGİ    12.08.1977    ADANA
ZÜLKÜF İSOT    4.07.1978    ELAZIĞ