ERDOĞAN’DAN, BAHÇELİ’YE “GEÇMİŞ OLSUN” ZİYARETİ

14 Kasım 2019 14:08
Okunma
655
ERDOĞANDAN, BAHÇELİYE “GEÇMİŞ OLSUN” ZİYARETİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Erdoğan, Bahçeli’nin Çayyolu’ndaki evine sivil plakalı araçla geldi. Basına kapalı gerçekleşen ve 35 dakika süren görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Bahçeli’ye geçmiş olsun dileklerini ilettiği öğrenildi.
Erdoğan ile Bahçeli’nin görüşmesinde güncel siyaset ve dış politika konuları ele alındı.
Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ziyareti sırasında bahçesindeki klasik otomobilini gösterdi.
Görüşmenin sonunda Bahçeli tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “hakan kaftanı” takdim edildi.
Bahçeli, 23 Eylül’de rahatsızlanarak gittiği Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinden aynı gün taburcu edilmiş daha sonra da evinde dinlenmişti.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, 21 günlük aranın ardından 14 Ekim’de mesaisine başlamak üzere parti genel merkezine gelmişti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli’yi 31 Temmuz’da da evinde ziyaret etmişti.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, üst solunum yolu rahatsızlığı nedeniyle bir süre hastanede istirahat tedavi altına alınmış, daha sonra ise taburcu edilmişti.


Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı ve Ülkücü Hareketin Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin geçirmiş olduğu rahatsızlığı nedeniyle kendisine geçmiş olsun diyor, bundan sonraki yaşamında sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz. Sayın Genel Başkan’ımızın sağlığına kavuşarak tekrar aramıza dönmesinden büyük bir memnuniyet duyuyoruz.
İnanıyoruz ki, Milliyetçi Ülkücü Hareket davası ve bayrağı, onun bilir kişiliği ve liderliğinde sonsuza dek kesintiye uğramadan sürecektir.
Berikan Yayınevi