SAİMBEYLİ BELEDİYE BAŞKANI GÖKÇE'DEN DEVLET BAHÇELİ'YE BRİFİNG

10 Haziran 2018 17:44
Okunma
295
SAİMBEYLİ BELEDİYE BAŞKANI GÖKÇEDEN DEVLET BAHÇELİYE BRİFİNG


 SAİMBEYLİ BELEDİYE BAŞKANI GÖKÇE'DEN DEVLET BAHÇELİ'YE BRİFİNG

Adana'nın Saimbeyli İlçe Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

Bahçeli'ye, Saimbeyli'de 3 yılı aşkın süredir yapılan hizmetlerle ve önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek projelerle ilgili bilgi veren Başkan Gökçe, Milliyetçi Hareketin şiarına yakışan bir anlayışla çalıştıklarını söyledi.

MHP’li Başkan Mustafa Şahin Gökçe, "Genel Başkan’ımız,Milliyetçi Hareketin Lideri, Türkmen Beyimiz,

Türk dünyasının bilge lideri Sayın Devlet Bahçeli Bey bizi kabul etme nezaketini gösterdi. Biz de kendisine Saimbeyli'de yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle ilgili bilgi verdik, hemşehrilerinin selamını ilettik.Genel Başkan’ımıza; halka hizmeti kutsal sayan bir anlayışla hizmet edilmesine dair verdiği talimatları uyguladığımızı, Milliyetçi Harekete yakışan bir belediyecilik şiarıyla milletimizin, hemşehrilerimizin sorunlarını çözmek için mesai mefhumu gözetmeden çalıştığımızı anlattık." dedi.

Devlet Bey'in ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiğini kaydeden Başkan Gökçe, "Liderimizin Milliyetçi Hareket Partili belediye başkanlarına; halk için gece gündüz çalışma talimatı var. Cenabı allah'a hamdolsun şu ana kadar Sayın Genel Başkan’ımızın beklentilerini boşa çıkarmadık. Bundan sonra da Saimbeylililer için aynı şevkle çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Genel Başkan’ımızı ziyaret etmenin, onunla bir arada olmanın gururunu yaşadık. Allah kendisini başımızdan eksik etmesin." diye konuştu.