MHP İstanbul Milletvekillerinden Seçim Bölgelerine Ziyaret AKSU: TÜRK MİLLETİ MHP’Yİ KENDİSİNE GÜVENCE OLARAK GÖRÜYOR

19 Ekim 2017 09:55
Okunma
370
MHP İstanbul Milletvekillerinden Seçim Bölgelerine Ziyaret AKSU: TÜRK MİLLETİ MHPYİ KENDİSİNE GÜVENCE OLARAK GÖRÜYOR

MHP İstanbul Milletvekillerinden Seçim Bölgelerine Ziyaret

AKSU: TÜRK MİLLETİMHP’Yİ KENDİSİNE GÜVENCE OLARAK GÖRÜYOR

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul 3. Bölge Milletvekilleri İsmail Faruk Aksu ve Arzu Erdem, seçim bölgelerinde yer alan ilçeleri tek tek ziyaret ettiler. Teşkilat yöneticileri ve üyeleriyle bir araya gelen MHP’li vekiller, TBMM'nin geçen dönemki yasama çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundular. Yeni anayasal düzenlemeler ve TBMM İç Tüzüğü ile bir sonraki yasama döneminde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

 Türkiye'nin içinden geçmekte olduğu kritik sürece de dikkat çeken milletvekilleri, bu süreçte MHP ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Türkiye'nin istiklal içinde istikbale taşınması adına verdiği mücadele ve katkının önemine de dikkat çektiler.

Aksu ve Erdem, MHP’nin Türk milletinin birlik ve bütünlüğü,huzur ve refahı için yürüttüğü politikalar hakkında bilgi verirken, İstanbul'un yerel sorunlarına ilişkin teşkilat mensuplarının görüş ve önerilerini de kaydettiler.

Aksu, özellikle İstanbul'un bir çok sorununu Meclis gündemine taşıyarak konunun çözümü için takipçisi olduğunu belirtirken, Türk milletinin Milliyetçi Hareket Partisini kendine güvence olarak gördüğünü ifade etti.

AKSU:  ORTADOĞU GAZETESİ ÜSTÜNE DÜŞENİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRİYOR

Bu arada MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu,Ortadoğu gazetesini de ziyaret ederek gazetenin yayın politikası hakkında bilgi aldı.

MHP ilçe teşkilatları ile birçok esnaf ve sivil toplumkuruluşlarını ziyaret eden Aksu, beraberinde MHP Küçükçekmece İlçe Başkanı Seyfettin Tiryaki ile birlikte Ortadoğu gazetesini ziyaret ederek gazetenin Yazı İşleri Müdürü Mehmet Müftüoğlu ile bir süre sohbet etti. Gündemdeki konular ile çalışmaları hakkında Müftüoğlu’n dan bilgi alan Aksu, Ortadoğu gazetesinin giderek daha etkin ve önemli bir yayın organı hâline gelmesinden,daha geniş kitlelere ulaşma imkânı bulmasından, Türk devletinin ve Türk milletinin bekası noktasında verdiği katkıdan, meseleleri Türkçe bir bakış açısı ile değerlendiren gazetecilik anlayışından ve millî vicdanın sesi olma gayretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Aksu, iletişim çağında medyanın rolünün önemine dikkat çekerek, Ortadoğu gazetesinin taşıdığı misyonun önemine işaret etti. Gazetenin üstüne düşeni layıkıyla yerine getirdiğini ve Türk milletinin  doğru bilgilendirilmesi adına büyük önem taşıdığını belirten Aksu, Müftüoğlu'nun şahsında tüm gazete çalışanlarını tebrik edip başarı dileklerinde bulundu.

 

 

Sayı : 818 Eylül / 2018

Bu Sayıda

Yeni Düşünce

MHP Lideri Bahçeli’den ABD’ye sert tepki: “NE SAYIN CUMHURBAŞKANI NE DE BAKANLARIMIZ YALNIZ DEĞİLDİR”

Yeni Düşünce

MHP Genel Başkanı Semih Yalçın'dan Koray Aydın'a sert tepki: "İP'İN SÜMBÜL AĞA’SI, AKIŞKAN, CIVIK"

Cesurhan Taş

KUR ATAĞI VE MADEN OCAĞINDAKİ KANARYA

Yeni Düşünce

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin başlattığı "Askıda Ekmek Projesi" büyük ilgi gördü “EKMEĞE YAPILAN %15'LİK ZAM İNSANİ VE VİCDANİ DEĞİL”

Evin GÖKTAŞ

MHP Lideri Bahçeli'den 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı: "30 AĞUSTOS RUHU MİLLÎ VİCDANDA HÂLÂ CANLIDIR"

Ahmet Deniz AĞCA

Alparslan, Atatürk ve 26 Ağustos

Yeni Düşünce

Bahçeli, döviz kurundaki dalgalanma karşısında hükûmete tam destek verdi "KURU EKMEK, KURU SOĞANLA DA YAŞAMASINI BİLİRİZ, YETER Kİ BAĞIMSIZ YAŞAYALIM"

Gazi Karabulut

Millî Şuur ve Milletle Buluşma

Yeni Düşünce

"DURDUĞUMUZ YER TÜRKİYE VE TÜRKLÜĞÜN AĞIRLIK MERKEZİDİR"

Av.C.Yavuz AKSU

Küllicihan Kızılelma

Durmuş DOĞAN

AVRUPA’DA YAŞAYAN TÜRK GİRİŞİMCİLERİN EKONOMİK GÜCÜ

Yeni Düşünce

Bahçeli'den Erdoğan ve Yıldırım'a nezaket ziyareti KORAY AYDIN'IN GAFINI DEĞERLENDİREN BAHÇELİ: HERKES AYAĞINI DENK ALSIN

Prof. Dr. Selçuk Duman

SİYASİ SÖYLEMLER VE KAÇINILMAZ SONUÇLARI

Yeni Düşünce

BAHÇELİ'YE DADAŞLARDAN COŞKULU KARŞILAMA

Ekrem ÖNSÖZ

KUR MU?! GÖNÜL MÜ?!

Yeni Düşünce

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, kanun teklifi hazırladı "YALAN, YANLIŞ VE YANILTICI BİLGİLER SUNAN KAMUOYU ARAŞTIRMA ŞİRKETLERİNE HAPİS CEZASI VERİLSİN"

Prof. Dr. Temel ÇALIK

Millî Eğitim Bakanına Açık Mektup

Evin GÖKTAŞ

Milletvekili Erkan Haberal'dan, Hayvan Hakları Yasası’nda değişiklik öngören kanun teklifi BİR HAYVANI ÖLDÜREN KİŞİYE 3-7 YILA KADAR HAPİS CEZASI VERİLSİN

Murat Gedik

NAMIK KEMAL

Yeni Düşünce

Bahçeli, Kızılcahamam'daki Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti "TRUMP ÖLÇÜYÜ KAÇIRMIŞ, NE SÖYLEDİĞİNİN FARKINDA DEĞİL"